مدیرعامل شهرخودرو: علاوه بر طلب ۳میلیارد تومانی از پرسپولیس، جریمه دیرکرد را هم می‌خواهیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه شهرخودرو مشهد گفت: بابت انتقال «یحیی گل‌محمدی» به باشگاه پرسپولیس، سه میلیارد تومان به علاوه پنج میلیارد تومان جریمه دیرکرد از سرخپوشان طلب داریم.

به گزارش ایرنا، «اسماعیل حیدرپور» در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اظهار کرد: مشکلاتی با باشگاه پرسپولیس داریم که هنوز به نتیجه نرسیده است. در هفته گذشته جلسه‌ای را با مدیرعامل این باشگاه برگزار کردیم. به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی مواجه شده که می‌گویند نمی‌توانند پول را به طور کامل پرداخت کنند.

وی افزود: پرسولیسی‌ها درخواست کرده‌اند که مهلت دوباره‌ای به این باشگاه بدهیم اما هیات مدیره باشگاه شهر خودرو تصویب کرده که با توجه به نیازی که به این پول داریم، هرچه زودتر اقدامات لازم برای تسویه‌حساب با پرسپولیس انجام شود. باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم باید به ما حق بدهند.

حیدرپور در پاسخ به این سوال که طلب شهرخودرو از سرخپوشان چقدر است؟‌ گفت: کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ۲ سال پیش میزان بدهی را ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعلام کرد. از این مبلغ سه میلیارد تومان دیگر باقی مانده اما با توجه به گذشت زمان، جریمه دیرکرد هم به آن اضافه خواهد شد.

وی در واکنش به این سوال که آیا در صورت پرداخت سه میلیارد تومان، پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز می‌شود؟ گفت: اگر جریمه دیرکرد را هم پرداخت کنند رضایت خود را اعلام می‌کنیم. این مبلغ هم حدود پنج میلیارد تومان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha