اختصاص ۸۰ میلیارد تومان اعتبار به فرودگاه بجنورد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: در سفر هیات دولت به استان ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی و نوسازی فرودگاه بجنورد اختصاص یافت.

قاسم قاسمی شامگاه پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین امروز دولت ۶۷ میلیارد تومان اعتبار برای آماده سازی مسکن مهر بجنورد و شیروان اختصاص داد.

وی خاطرنشان کرد: ۳۰ میلیارد تومان برای کمک به آماده سازی سایت مسکن مهر کوی وحدت شیروان و ۳۷ میلیارد تومان به گلستان شهر بجنورد اختصاص یافت.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با اشاره به اختصاص چهار هزار میلیارد تومان اعتبار به راه های استان در سفر دولت افزود: ۸۰۰ میلیارد تومان از این اعتبار مربوط به تکمیل طرح راه‌سازی محور بجنورد - جنگل گلستان است.

وی افزود: محور چهارخطه بجنورد - جنگل گلستان بخشی از محور سراسری بهشهر – گرگان– مشهد است. این محور سراسری بیش از ۵۶۰ کیلومتر طول دارد که ۲۷۲ کیلومتر آن در حوزه  استحفاظی خراسان شمالی قرار دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: امید می رود با تخصیص این اعتبار، اجرای این طرح شتاب گرفته و هرچه زودتر آماده بهره برداری شود.

براساس این گزارش تاکنون بخش زیادی از این محور چهار خطه شده و زیر بار ترافیک رفته و تنها ۴۵ کیلومتر از آن در خراسان شمالی باقی مانده است.

رییس جمهور در بیست و ششمین سفر استانی، روز پنجشنبه، دوم تیرماه به استان خراسان شمالی سفر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha