تیم پهپاد گناباد قهرمان رقابتهای سراسری هندبال نیروی زمینی ارتش شد

گناباد- ایرنا- رقابتهای هندبال نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که روز یکشنبه به میزبانی گناباد آغاز شده بود، امروز، چهارشنبه با قهرمانی تیم یگان پهپاد این شهرستان پایان یافت.

به گزارش ایرنا، تیم یگان پهپاد گناباد در مرحله فینال رقابتهای فوق به مصاف تیم هوانیروز تهران رفت و در پایان با نتیجه ۳۵ بر ۲۸ با غلبه بر حریف خود به مقام قهرمانی دست یافت و تیم هوانیروز تهران دوم شد.

همچنین تیپ ۳۵ کرمانشاه هم با پیروزی ۲۴ بر ۲۰ بر تیپ ۲۸۴ خرم آباد به مقام سوم این دوره از رقابتها دست یافت و تیم خرم آباد چهارم شد.

مسوول برگزاری رقابتهای هندبال نیروی زمینی ارتش در گناباد طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا سطح کیفی این رقابتها را بسیار خوب توصیف کرد و  گفت: با هم دلی و هم افزایی مسوولان و دست اندرکاران ذیربط این دوره از مسابقه ها بسیار خوب برگزار شد.

سروان مهدی یاری گفت: ۱۷۶ ورزشکار در قالب ۱۲ تیم از سراسر کشور به مدت چهار روز در این مسابقات با هم به رقابت پرداختند.

وی اظهار داشت: رقابتهای مقدماتی هندبال یگان های نیروی زمینی ارتش چند ماه قبل با شرکت ۵۳ تیم و در قالب ۷۰۰ ورزشکار در سراسر کشور برگزار شد که از این تعداد ۱۲ تیم به مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها راه یافتند.

وی ادامه داد: تیمهای راه یافته به این دوره از رقابت‌ها شامل تیمهای هوانیروز، مرکز پشتیبانی و اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش، مراکز آموزش صفر چهار بیرجند، صفر هفت کازرون و صفر ۲ تهران، تیمهای جوانان و یگان پهپاد گناباد، تیپ‌های ۳۵ کرمانشاه، ۱۷۷ تربت حیدریه، تیپ‌های ۱۸۴ و ۲۸۴ خرم آباد بودند.

این داور ملی هندبال گفت: در این دوره از رقابت‌ها بازیکنانی در رده سنی جوانان شامل کادر و وظیفه و ورزشکارانی در قالب تیمهای مختلف در سالن هندبال مجتمع آموزش عالی گناباد با هم به رقابت می پردازند.  

یاری افزود: ۱۶ نفر از بازیکنان تیم‌های شرکت کننده در این رقابتها را ملی پوشان هندبال کشور تشکیل می دهند.

وی اضافه کرد: هشت داور و سه ناظر، کار قضاوت و نظارت بر حسن اجرای رقابتهای هندبال نیروی زمینی ارتش در گناباد را بر عهده دارند.

مرکز شهرستان گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha