استاندار لرستان: راه شهدا ادامه دارد

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: راه شهدا و آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرهاد زیویار روز چهارشنبه در ستاد کنگره ملی شهدای لرستان اظهار کرد: بررسی اقدامات صورت گرفته از پیشرفت خوب فعالیت کمیته ها کنگره شهدا علی رغم عدم دریافت هرگونه اعتباری، حکایت دارد که در نوع خود ارزشمند است.

وی افزود: با توجه به سیستم ارزشیابی تعریف شده برای عملکرد کمیته های کنگره، در گزارشات امروز به لحاظ آمار و ارقام، بیش از ۵۰ درصد پیشرفت در انجام اقدامات نسبت به سال گذشته به ثبت رسیده و در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز، رشد چشمگیری در اجرای فعالیت ها مورد انتظار است.

وی گفت: تامین اعتبار و پشتوانه مالی کنگره شهدا در دستور کار قرار داشته و به زودی صورت می پذیرد و به تمامی تعهدات مالی برگزاری کنگره عمل خواهد شد همچنین برای پیشبرد بهتر فعالیت های علمی و پژوهشی کنگره می‌توان با بهره گیری از روش های ابتکاری، با کاستن هزینه ها بیشترین خروجی و بازخورد را بدست آورد.

زیویار بیان کرد: کمیته های ستاد کنگره با پرهیز از از موازی کاری و با دسته بندی وظایف، نقص های موجود در بحث ناهماهنگی و دوباره کاری را برطرف و اقدامات به شکل سازماندهی شده انجام شود.

وی گفت: تا ابد محتاج شهدا هستیم چراکه پایه و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی ادوار با ایثار و شهادت آمیخته، با خون شهدا قوام یافته و راه انقلاب ادامه می باید.

لرستان ۶ هزار ۵۴۴ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha