پشتیبانی از برنامه ملی درسی هدف جشنواره رشد است

تهران - ایرنا - سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی گفت: پشتیبانی از برنامه ملی درسی از اهداف جشنواره رشد است که باید بتوان در این راستا از بهترین و جذاب‌ترین برنامه‌ها برخوردار شویم.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ایرنا، محمد صالح مذنبی امروز در مراسم اختتامیه جشنواره ملی تولیدات الکترونیک در اردوگاه شهید باهنر اظهار کرد: جشنواره های رشد در واقع بستری برای نقش‌آفرینی همه ظرفیت‌های کشور از جمله معلمان، هنرآموزان، دانش آموزان و دانشجو معلمان وهمچنین مجموعه‌های نهادهای دولتی، غیردولتی و نقش آفرینی برای تعلیم و تربیت است.

وی افزود: این جشنواره‌های رشد در واقع فرصتی برای هم‌افزایی در میان خانواده‌های تعلیم و تربیت و معرفی بهترین آثار در هر دوره و حمایت و پشتیبانی برای عرضه آثار است.

سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی ادامه داد: جریان تعلیم و تربیت باید خود را متناسب با فرهنگ اقتصادی و علمی کشور تنظیم کند و در مجموعه‌ برنامه‌ریزی‌ها و اقتضائات توجه کافی داشته باشد.

مذنبی خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین موارد که می توان به آن اشاره کرد این است که این جشنواره ظرفیت و بستر متناسب با تحولات را تبیین می‌کند.  

وی یادآور شد: جشنواره تولید محتوا که امروز در ایستگاه پایانی خود قرار دارد با هدف فرهنگسازی و گسترش تولید محتوا مسیر خود را ادامه داده تا به نقطه کنونی رسیده است.

سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی عنوان کرد: امیدوارم که این آیین حرکت به سمت جشنواره ای پیشروتر در دوره یازدهم باشد تا در تعمیق محتوا و گسترش آن موفق باشیم و هم در بستر برنامه و یادگیری گام‌های موثری را با هم و در کنار هم رقم بزنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha