۳۱ خرداد ۱۴۰۱، ۱۳:۴۰
کد خبرنگار: 1224
کد خبر: 84796019
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۲ هزار و ۵۰۰ دانش آموز شیروانی در المپیادهای فرهنگی ورزشی شرکت می کنند

بجنورد-ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان شیروان گفت: اولین المپیادهای فرهنگی ورزشی این شهرستان خراسان شمالی از ۱۰ تیرماه امسال به مدت ۱۷ روز برگزار می شود که ۲ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در این آن شرکت می کنند.

به گزارش ایرنا مهدی شعبانی روز سه‌شنبه در جلسه کمیته تبلیغات اولین المپیادهای ورزشی شیروان اظهار کرد: این المپیادها در ۳۲ رشته ورزشی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این المپیادها در فضای باز و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در محل کوهستان پارک شیرکوه برگزار می شود خاطرنشان کرد: رشته های والیبال، هندبال و بسکتبال در سالن ورزشی شهید پوررضا و ورزش های رزمی در سالن شهید قاسمیان و شهید خوشقامت برگزار می شود که مسئول برگزاری هر رشته رییس هیات است.

شعبانی با بیان اینکه مسابقات بانوان در سالن ۱۳ آبان برگزار می شود اضافه کرد: جهت برگزاری باشکوه تر مسابقات از اسفندماه تاکنون هشت جلسه با حضور هیات های ورزشی شهرستان برگزار شد و تیم هایی از روستاها در این المپیاد حضور خواهند داشت.

رییس اداره ورزش و جوانان شیروان گفت: ۶ کمیته مختلف جهت برگزاری بهتر المپیادها تشکیل شده که به نفرات برتر هر هیئت هدایا و لوح تقدیر اهداء خواهد شد.

شعبانی افزود: در این مدت از سوی هیئت همگانی، پیاده روی بزرگ و از سوی هیئت بومی محلی، ۲ جشنواره در ۲ روستا برگزار می شود که این المپیادها با حضور وزیر ورزش و جوانان، ۳ تن از روسای فدراسیون و جمعی از مسئولان استانی  شهرستانی برگزار خواهد شد.

این شهرستان دارای ۳۲ باب اماکن ورزشی و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته است.

شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha