سرنگونی بالون نظامی جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه/ بالن در کنترل مقاومت است

تهران - ایرنا - مرکز اطلاع رسانی فلسطین از سقوط یک فروند بالن نظامی جاسوسی متعلق به رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه خبر داد؛ تل آویو بیم آن دارد که حماس به اطلاعات حساس دسترسی پیدا کند.

به گزارش ایرنا، منابع عبری می‌گویند که پس از سرنگونی بالن نظامی در شمال نوار غزه که حامل گران‌ترین سامانه های تصویربرداری بود، بیم آن می‌رود که اطلاعات حساس به حماس درز کند.

«أمیر بوخبوط» تحلیلگر نظامی اسرائیلی می‌گوید سقوط بالن جاسوسی در غزه اتفاق خطرناکی است.

«جابر الحرمی» خبرنگار قطری در توئیتر خود نوشته این بالن بر فراز نوار غزه توسط رزمندگان مقاومت سرنگون شد.
 

سرنگونی بالون نظامی جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه/ بالن در کنترل مقاومت است

مقاومت پس از سرنگون شدن این بالن که برای جاسوسی و نظارت بر فراز نوار غزه به پرواز درآمده بود و حامل دوربینی با کیفیت بالا بود، آن را در کنترل خود دارد. «احمد ابوعبیده» نویسنده فلسطینی در توئیتی نوشته ارتش رژیم صهیونیستی از سقوط یک بالن نظامی برای اهداف جاسوسی در بیت حانون در شمال نوار غزه خبر داده و دستگاه‌های نظارتی حمل شده توسط این بالن در کنترل جبهه مقاومت است.

سایت انصارالله نوشته مقاومت در غزه یک بالن اسرائیلی را که برای نظارت جاسوسی استفاده می‌شود، در کنترل خود دارد.سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با تایید خبر سقوط بالن جاسوسی این رژیم در شمال نوار غزه گفته علل سقوط آن در حال بررسی است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین همچنین از شنیده شدن صدای دو انفجار همزمان با اعلام خبر سقوط بالن جاسوسی رژیم صهیونیستی در مناطق شرقی بیت حانون خبر داد.

المسیره می‌گوید هواپیمای جاسوسی رژیم صهیونیستی مناطق نزدیک محل سقوط بالن جاسوسی را هدف قرار داد.

بر اساس این اعلام، یک فروند هواپیمای تجسسی اسرائیلی نزدیک محل سقوط بالن جاسوسی را دو بار هدف موشکی قرار داد.

این هوایپما دو موشک به سمت یک زمین کشاورزی در منطقه «الواد» در نزدیکی گذرگاه «إیرز» در شمال نوار غزه شلیک کرد.

در این ارتباط، روزنامه «یدیعوت آحارانوت» اسرائیل نوشته ارتش رژیم صهیونیستی آنچه در رسانه های فلسطینی مبنی بر بمباران مجاورت منطقه ای که بالن جاسوسی این رژیم در آنجا سرنگون شده را تکذیب کرده و مدعی است تنها به سمت افرادی که به حصار نزدیک شده بودند شلیک کرده است.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha