تقویت باورهای دینی و اعتقادی وظیفه همگانی است

اهواز- ایرنا - مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی خوزستان، تقویت باورهای دینی و اعتقادی مردم و مقابله با شبهات دینی را رسالت اصلی تبلیغات اسلامی بیان کرد و در ادامه خواستار تقویت جهاد تبیین به عنوان یک وظیفه همگانی و دینی شد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام مهدی اخوان صباغ، بعدازظهر یکشنبه در جمع کارکنان و مسئولان اداره های شهرستانی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اهمیت گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: در گام دوم انقلاب اسلامی، باید سریع‌تر قدم برداریم ؛ گام دوم که پس از تثبیت انقلاب اسلامی است گام پیشرفت و حرکت به سمت نقطه های تعالی است و باید گام سرعت عمل، خلاقیت، نوآوری و ابتکار عمل داشته باشیم.

وی تقویت باورهای دینی و اعتقادی مردم را یکی از مهمترین رسالت های سازمان تبلیغات اسلامی معرفی کرد و گفت: سازمان تبلغات اسلامی صرفا یک سازمان اداری نیست بلکه یک نهاد زیرمجموعه مقام معظم رهبری است که به دنبال تقویت باورهای دینی مردم است ازاین ور برای رسیدن به این هدف در ابتدا باید راه اخلاص را به عنوان گام اول در پیش گیریم.

حجت الاسلام اخوان صباغ ، برنامه ریزی و خلاقیت، دقت و نکته سنجی و اتحاد وهمدلی را به عنوان گام های بعدی در مسیر تعالی معرفی کرد و افزود: در جنگ نابرابر فرهنگی؛ اندیشه و اعتقاد مردم مورد هدف قرار گرفته است ، امروز عمده کار ما دفاع است؛  ما باید به سمت فعالانه پیشروی کردن حرکت کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان، اقدامات و فعالیت های این سازمان را در جامعه بسیار مهم و اثربخش ارزیابی کرد و بیان داشت: سازمان تبلیغات اسلامی یک مرکز ایمانی و محبتی است نه صرفا یک مکان اداری ، بر همین اساس انتظار می رود همه ما به عنوان افسران این میدان؛ جدیت، پیگیری، تلاش، خستگی ناپذیری و جهادی بودن را سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که بخش زیادی از تفاوت های گام اول و دوم انقلاب اسلامی در جهادی بودن و جهادی عمل کردن خلاصه می شود.

در این نشست مسئولان بخش های مختلف اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان پیشنهاد ها و نظرات خود برای پیشرفت بهتر اهداف متعالی تبلیغات اسلامی بیان کردند.

حجت الاسلام اخوان صباغ چهارشنبه هفته گذشته با حضور حجت الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی خوزستان معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha