سخنگوی صنعت آب کشور منصوب شد

۲۲ خرداد ۱۴۰۱، ۲۰:۲۵
کد خبر: 84786292
سخنگوی صنعت آب کشور منصوب شد

تهران - ایرنا - با حکم معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، «فیروز قاسم‌زاده» مدیرکل دفتر اطلاعات و داده های آب کشور به عنوان سخنگوی صنعت آب کشور منصوب شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از شرکت مدیریت منابع آب ایران، قاسم زاده متولد ۱۳۶۵ ماکوی آذربایجان غربی و دانش آموخته دکتری سازه های آبی از دانشگاه تهران است و پیش از مدیر کلی دفتر اطلاعات و داده های آب کشور، مسئولیت های مختلفی را در صنعت آب تجربه کرده است.

مشاور جوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز، عضویت در هیات مدیره انجمن هیدرولیک ایران، مدیریت بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی و برقابی و ریاست گروه تلفیق و بیلان شرکت آب منطقه ای البرز از جمله مسوولیت های قاسم زاده بوده است.

«محمد جوانبخت» معاون وزیر نیرو در امور آب  و آبفا در این حکم با اشاره به اهمیت تعامل و ارتباط مستمر صنعت آب کشور با اصحاب رسانه و ضرورت تبیین برنامه ها، فعالیت ها و پاسخگویی به افکار عمومی، قاسم زاده را به عنوان سخنگوی صنعت آب کشور و عضو کمیته اطلاع رسانی منصوب کرده است.

اعلام سیاست ها، برنامه ها و خط مشی های بخش آب کشور به صورت مستمر، هماهنگی و همکاری لازم و موثر در چارچوب نظام نامه کمیته اطلاع رسانی آب کشور با ارکان و واحدهای متولی و ذی ربط، اطلاع رسانی سریع، صحیح، دقیق و منسجم سیاست ها، برنامه ها، فعالیت ها و رویدادهای بخش آب کشور، روشنگری و شفاف سازی بهنگام در خصوص مسائل، حوادث و اتفاقات این بخش، تبیین و اطلاع رسانی شرایط برای عموم مردم به منظور مدیریت هر چه بهتر بحران های احتمالی، تعامل مستمر با اصحاب رسانه و مطبوعات، پاسخگویی به پرسش ها و افکار عمومی و تدوین و ارائه آمار و اطلاعات به روز و رسمی بخش آب کشور به رسانه های جمعی از جمله مهم ترین وظایف سخنگوی صنعت آب کشور نامبرده شده است.

قاسم زاده باید با هماهنگی سایر اعضای کمیته اطلاع رسانی و زیر نظر رئیس این کمیته نسبت به انجام وظایف خود اقدام کند.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در این حکم دفتر امور اجتماعی و روابط عمومی منابع آب ایران را موظف کرده، هماهنگی لازم را برای برقراری ارتباط اصحاب رسانه و مطبوعات با سخنگوی صنعت آب کشور انجام دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha