فراخوان سازندگان کولرهای آبی برای ساخت کولرهای با کیفیت‌تر

تهران - ایرنا - سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری برق ایران در فراخوانی شرکت‌ها و کارخانجات سازنده کولر آبی را برای ساخت الکتروموتور BLDC کولرهای آبی دعوت کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری برق ایران، این سازمان اعلام کرد: در جهت اجرای  برنامه وزارت نیرو در دولت سیزدهم مبنی بر کاهش ۱۰ هزار مگاوات مصرف برق کشور تا سال ۱۴۰۴ از طریق بهره‌وری انرژی و بهینه‌سازی مصرف و با اولویت کاهش بار سرمایشی ناشی از کولرهای آبی در ایام گرم سال، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) در نظر دارد طرح ارتقای کارایی انرژی کولرهای آبی از طریق جایگزینی الکتروموتورهای موجود با الکتروموتورهای جریان مستقیم بدون جاروبک (BLDC) را به اجرا در آورد.

بر این اساس و  به‌منظور شناسایی و ظرفیت‌سنجی طرح، از همه شرکت‌های دانش‌بنیان و کارخانجاتی که توان تولید الکتروموتورهای فوق‌الذکر برای استفاده در کولرهای آبی را دارند، دعوت به عمل می‌آید تا  در بانک اطلاعاتی مربوط ثبت‌نام کنند.

متقاضیان می‌توانند پیشنهادهای خود را به‌صورت مکتوب به آدرس تهران، شهرک قدس انتهای بلوار شهید دادمان جنب بزرگراه یادگار امام (ره)، پژوهشگاه نیرو، ساختمان ساتبا و یا به شماره ۸۸۰۸۸۶۴۶-۰۲۱ ارسال کنند.

شماره تماس ۸۸۰۸۹۸۶۵ نیز آماده پاسخگویی به سوالات است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha