۲۱ خرداد ۱۴۰۱، ۱۸:۴۳
کد خبرنگار: 1291
کد خبر: 84785018
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمات‌رسانی در منظریه شهرکرد۹۰۰ میلیارد ریال ارزش دارد

شهرکرد_ ایرنا_ سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: عملیات اجرایی خدمات‌رسانی جهادی در محله منظریه شهرکرد برابر ۹۰۰ میلیارد ریال ارزش دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، خسرو کیانی روز شنبه در حاشیه بازدید دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری و خبرنگاران از روند اجرایی خدمات‌رسانی جهادی در ۱۰ نقطه از محله منظریه شهرکرد تاکید کرد: این اقدام جهادی به‌دنبال نارضایتی اهالی منظریه، در قالب یک مانور عملیاتی با استفاده از ظرفیت اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در مدت ۲۱ روز انجام شد.
وی افزود: در این عملیات ۵۰۰ هزار مترمکعب عملیات خاکی با بهره‌مندی از ظرفیت ۶۵ دستگاه ماشین‌آلات راهداری سنگین انجام شده است که برخی مناطق به‌زودی به فضای سبز تبدیل می‌شود.
سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری یادآور شد: هر ساله مانورهایی در راستای ارزیابی توان امدادی دستگاه‌های اجرایی، هم‌افزایی و تجربه کار مشارکتی برگزار می‌شود و این مانور هم با تغییر رویه به سمت‌وسوی خدمت‌رسانی به مردم منظریه هدایت شد.
کیانی تصریح کرد: زیر ساخت‌های محله منظریه شهرکرد مشکل جدی داشت و نخاله‌های ساختمانی مردم را به‌شدت آزار می‌داد اما مناطق در نظر گرفته شده برای فضای سبز در این منطقه رها، به محلی برای جمع‌آوری زباله تبدیل و چهره شهر نازیبا شده بود.
وی یادآور شد: به‌همین منظور مانور دو روزه مرتبط با ساماندهی وضعیت زیرساختی محله منظریه شهرکرد به یک طرح ۲۱ روزه تبدیل شد.
به گزارش ایرنا، شهرکرد به‌عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha