تمثال شهید مدافع حرم قدیر سرلک در جنوب شرق تهران نقش بست

تهران - ایرنا - معاون خدمات شهری و محیط‌زیست منطقه ۱۵ شهرداری تهران از اجرای نقاشی دیواری تمثال شهید مدافع حرم قدیر سرلک در این منطقه و جنوب شرق تهران خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از شهرداری منطقه ۱۵ تهران، مهدی استرابی اظهار داشت: تصویر شهید مدافع حرم قدیر سرلک به ابعاد ۱۸۰ مترمربع به همت اداره زیباسازی منطقه و سازمان زیباسازی شهرداری تهران در انتهای محله مشیریه میدان شهید قدیر سرلک انجام شد.

استرابی با اشاره به اقدامات اداره زیباسازی هم‌زمان با دهه کرامت گفت: برپایی مراسم نورافشانی شب گذشته در بوستان آزادگان، نصب ۲۴ تخته پرچم به نام مبارک امام رئوف در میدان بسیج و آذین‌بندی و نورپردازی معابر با ۱۰ هزار متر طول از جمله اقدامات به مناسبت دهه کرامت است.

وی با اشاره به نصب نشان حجمی علی بن موسی‌الرضا (ع) در باب‌الرضای تهران توسط اداره زیباسازی منطقه به مناسبت ولادت امام رئوف (ع) افزود: این نشان حجمی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) و همزمان با دهه کرامت با همکاری سازمان زیباسازی در ابتدای بزرگراه امام رضا (ع) نصب شد.

بر پایه این گزارش؛ هم‌زمان با دهه کرامت پرچم مزین به نام مبارک امام هشتم علی بن موسی‌الرضا (ع) در محل گلزار شهدای ۱۵ خرداد، بزرگراه امام رضا (ع) به اهتزاز درآمد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha