کدام ملی‌پوش در لیست پرسپولیس نیست؟

تهران- ایرنا- بنا به آخرین اخبار نقل و انتقالات هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران در لیست خرید باشگاه پرسپولیس قرار نگرفته و سرمربی سرخپوشان به دنبال جذب هافبک از لیگ برتر است.

به گزارش ایرنا، پرسپولیس تهران در فصل نقل‌ وانتقالات عملکرد بسیار خوبی داشته و حتی ۲ ستاره ملی‌پوش شاغل در لیگ‌های خارجی را به خدمت گرفته است. حضور علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی موجب شد تا برخی گمانه زنی ها درباره حضور سعید عزت‌اللهی در پرسپولیس بیش از پیش شود. عزت اللهی هم اکنون با تیم وایله دانمارک قرارداد دارد.

پیش از این اخباری مبنی بر حضور هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران در پرسپولیس منتشر شد اما بالا بودن مبلغ رضایتنامه وی مهمترین سد استخدام این بازیکن است. گفته می شود تیم الغرافه قطر به دنبال انتقال  قطعی عزت اللهی به این تیم است. البته از استقلال تهران به عنوان دیگر مقصد احتمالی هافبک تیم ملی فوتبال ایران یاد می‌شود.

یحیی گل‌محمدی که اکنون نام عزت اللهی را از لیست خرید خود خارج کرده است به دنبال استخدام یک هافبک دفاعی جوان است تا بتواند برای سالیان طولانی از وی استفاده کند. از محمد خدابنده‌لو به عنوان گزینه اصلی گل‌محمدی یاد می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha