۲۰ خرداد ۱۴۰۱، ۲۱:۲۲
کد خبرنگار: 1368
کد خبر: 84783860
T T
۱۲ نفر

برچسب‌ها

۳ نفر در اصفهان غرق شدند

۲۰ خرداد ۱۴۰۱، ۲۱:۲۲
کد خبر: 84783860
۳ نفر در  اصفهان غرق شدند

اصفهان- ایرنا- ۳ نفر روز جمعه در استخر کشاورزی و زاینده‌رود در استان اصفهان غرق شدند و دو نفر دیگر نیز جان سالم به در بردند.

سخنگوی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۴ و ۴۷ دقیقه امروز یک خانم ۲۴ ساله در زاینده رود محدوده چم حیدر باغبهادران غرق شد و جان خود را از دست داد.
عباس عابدی درباره حادثه دیگری افزود: ساعت ۱۵و ۳۷ دقیقه امروز نیز مردی ۳۰ ساله در آب مرداب در چرمهین باغبهادران غرق شد که پس از اعلام به اورژانس پیش بیمارستانی یک واحد آمبولانس به محل اعزام شد اما در نهایت وی جان خود را از دست داد.
وی همچنین تصریح کرد: ساعت ۱۷ و ۵۱ دقیقه امروز نیز در زاینده رود در شهر باغبهادران دو پسر ۱۷ ساله در رودخانه درحال غرق شدن بودند و پس از اعلام یک واحد امدادی به محل اعزام شد.
سخنگوی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان اضافه کرد: این مصدومان از آب خارج شدند و یکی برای انتقال به بیمارستان رضایت نداد و مصدوم دیگر به بیمارستان شهدای لنجان منتقل شد.
باغبهادران یکی از شهرهای کوچک توابع شهرستان لنجان (زرین شهر) و در منطقه بالادست زاینده رود واقع شده است. 
زرین شهر مرکز شهرستان لنجان در ۳۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.
وی درباره حادثه غرق شدگی دیگری در استخر کشاورزی در منطقه صنعتی گرگاب شاهین شهر بیان کرد: این حادثه ساعت ۱۷ و ۳۴ دقیقه امروز رخ داد که در جریان آن یک پسر ۷ ساله جان خود را از دست داد.
براساس آمار اورژانس ۱۱۵ از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹ نفر در استان اصفهان غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha