برگزاری نمایشگاه بین‌المللی الکامپ پس از ۳ سال

تهران - ایرنا - نمایشگاه بین‌المللی «الکامپ» ۱۴۰۱، مرداد سال جاری پس از سه سال تعویق به‌واسطه شیوع کرونا، برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) را می‌توان بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین رویداد فناورانه کشور دانست.

این نمایشگاه که تا کنون ۲۵ مرتبه در کشور برگزار شده است اما طی سه سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار آن با تاخیر رو به رو شد.

بر اساس اعلام ستاد برگزاری این نمایشگاه، پس از فراز و فرودهای فراوان و با مساعد شدن شرایط عمومی و آغاز مجدد برگزاری نمایشگاه‌ها، الکامپ ۱۴۰۱ به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار خواهد شد.  

بر اساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از روز سه‌شنبه ۱۱ مرداد لغایت روز جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در بخش اصلی نمایشگاه الکامپ۱۴۰۱، شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مجموعه‌های دانش‌بنیان، فعالان اکوسیستم استارت‌آپی کشور شامل شرکت‌ها، تیم‌ها و گروه‌ها، اپراتورهای ارتباطی، دستگاه‌های دولتی و اجرایی کشور و فعالان اصلی این حوزه حضور خواهند داشت.

بخش‌های دیگر الکامپ شامل الکام-استارز، الکام-پیچ، الکام-تاکز، الکام-جابز، تینو-استارز، توان-تک، آوردگاه سرمایه و اتاق شتاب نیز پذیرای حضور پرشور جوانان خلاق و شرکت‌های نوآور خواهد بود.

ثبت‌نام متقاضیان در این نمایشگاه از شنبه مورخ ۲۱ خرداد آغاز و این فرایند را تا ۴ تیرماه ادامه خواهد داد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha