۱۸ خرداد ۱۴۰۱، ۱۱:۵۷
کد خبر: 84781269
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

وزیر راه و شهرسازی در محل سانحه قطار مسافری حاضر شد

تهران- ایرنا- شرکت راه‌آهن ضمن اعلام حضور وزیر راه و شهرسازی در محل سانحه ریلی، از ورود قطار فوق‌العاده حامل مسافران به ایستگاه راه‌آهن طبس خبر داد.

به گزارش ایرنا، شرکت راه‌آهن در اطلاعیه شماره چهار اعلام کرد که «رستم قاسمی» وزیر راه و شهرسازی و «سید میعاد صالحی» مدیرعامل راه‌آهن به همراه معاونین خود، در محل سانحه خروج از خط قطار مسافری مشهد-یزد حضور یافتند.

همچنین راه‌آهن در اطلاعیه شماره ۵ از ورود قطار مسافری فوق‌العاده به ایستگاه راه‌آهن طبس خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: قطار مسافری فوق‌العاده که با حضور در محل سانحه اقدام به سوار کردن مسافران قطار مشهد- یزد کرده بود، دقایقی قبل وارد ایستگاه راه‌آهن طبس شد.  مسافران با اتوبوس به یزد منتقل خواهند شد.

به گزارش ایرنا، در پی خروج از خط قطار مسافری یزد- مشهد، روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: صبح امروز، قطار مسافری مشهد-یزد به دلیل برخورد با یک دستگاه بیل مکانیکی از خط خارج شد.

در این اطلاعیه آمده است: پنج واگن از قطار مسافری مشهد- یزد در بلاک عباس‌آباد - ریزو در محدوده اداره کل راه‌آهن شرق از خط خارج شد.

در این سانحه، چندین نفر فوتی و مصدوم گزارش شده است. اعضای کمیسیون سوانح راه‌آهن با حضور در محل سانحه خروج قطار مسافری، در حال بررسی علت دقیق سانحه هستند.

 گفتنی است قطار مسافری مشهد - یزد به دلیل برخورد با یک دستگاه بیل مکانیکی، در بلاک عباس‌آباد - ریزو در محدوده اداره کل راه‌آهن شرق از خط خارج شده است.

در همان ساعت اولیه یک قطار مسافری فوق‌العاده نیز در محل سانحه برای انتقال مسافران به طبس فرستاده شد. روابط‌عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: قطار مسافری فوق‌العاده با حضور در محل سانحه و سوار کردن مسافران، در حال مراجعت به ایستگاه راه‌آهن طبس است و پس از آن مسافران با اتوبوس به یزد منتقل خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha