واکنش چمران به هک سیستم‌های شهرداری تهران

تهران-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران نسبت به هک شدن سیستم‌های شهرداری تهران واکنش نشان داده و این موضوع را توضیح داد.

به گزارش ایرنا، مهدی چمران روز سه‌شنبه در جریان شصت و هشتمین جلسه شورای شهر تهران درباره هک شدن سیستم های شهرداری گفت: این نشان داد که شهرداری جایگاه بالایی در زندگی شهروندان دارد و آنها را واداشت که به این سیستم حمله کنند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی مفصلی از سوی موساد و منافقین و همه ضد انقلاب ها و همه کسانی که علیه جمهوری اسلامی و استقلال ما قد علم کردند، صورت پذیرفت، گفت: از قبل برنامه ریزی کرده بودند که سیستم شهرداری و جاهای دیگر را در ایام ارتحال امام ناکارآمد کنند.

چمران ادامه‌داد: باز هم لطف الهی و قداست حضرت امام و چهارده خرداد که حاکی خون شهدا است، سبب شد که توفیق آنچه می خواستند انجام دهند را به دست نیاورند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: قدرت و تسلطی که در شهرداری و در گروه‌های دیگر وجود دارد و با همکاری همه آنها، برنامه دشمنان را از حیظ انتفاع انداختند، جز به نشان دادن چند تصویر موهن و شعار به جایی نرسیدند.

وی افزود: حمله به سیستمهای کارای کشور ما، ادامه خواهد داشت و به همه مسئولین هم هشدار می دهیم که مراقب باشند.

چمران گفت: درست است که سیستم شهرداری آسیب هایی دیده است اما از امروز دوباره کار خود را ادامه می دهد.

به گفته وی، با تسلط و کار جهادی در مقابل آنها ایستادگی شد و این حادثه هشداری بود که در آینده به گونه‌ای طراحی کنند که این حملات آسیب نرساند.

به گفته چمران، رها شدن این چند سال گذشته شهرداری و و اضافه نشدن بر تخصص ها در این زمینه موثر بوده است و این نقطه های ضعف در شهرداری دیده می شود و امیدواریم به جایی برسیم که این حرکات مشمئز کننده نتواند آسیب برساند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای سخنان خود، با اشاره به میلاد امام رضا (ع) گفت: شیعیان علاقه خاصی به امام رضا دارند و ایشان امامی است که در مقابل ارتجاع خلفا ایستادند.

وی با بیان اینکه خلفا سمبل ارتجاع بودند، گفت: رهبر انقلاب نیز در سخنان اخیر خود ما را از ارتجاع پرهیز دادند.

چمران با بیان اینکه ارتجاع خود را در خطر می بیند، ادامه داد:کسانی که ظاهر روشن‌فکرنمایی دارند در حقیقت همان ارتجاع هستند، امروز در چهره دیگری خود را می‌نمایانند و در مقابل حضرت امام رضا می ایستد.

وی با بیان اینکه ارتجاع راه به جایی نخواهد برد، گفت: بدانید به شدت نابود می شوند و در بین مردم و امت اسلامی نابود هستند، چون عده ای کج فکر و کج سلیقه اند که نه دنیا دارند و نه آخرت.

چمران تاکید کرد که حتی یک آدم گنکهار هم در مقابل آن حضرت خود را به ایشان متصل می کند و در مقابل چنینی شخصیتی و معنویتی ایستادن، جز کج سلیقگی چیز دیگری نیست.

چمران با اشاره به مراسم ارتحال امام و سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: باید به خود ببالیم که بعد از امام راحل، چنینی رهبر با دیدی بلند داریم.

چمران همچنین به روز بزرگداشت احمد ابن موسی، شاه چراغ، و فوت حجت الاسلام دعایی سرپرست موسسه اطلاعات اشاره کرد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha