رییس فدراسیون: ورزش کبدی در استان‌ها متحول می‌شود

یاسوج - ایرنا - رییس فدراسیون کبدی گفت: تحولات اساسی و تغییرات کلی در رشته ورزش کبدی استان های کشور انجام می شود و فدراسیون نیز در این زمینه برنامه راهبردی دارد.

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا، عباس اورسجی در نشست مجمع انتخابات هیأت کبدی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: لازم است که هیأت های کبدی استان های کشور برای کسب موفقیت های ارزنده تر در عرصه ملی و بین المللی برنامه ریزی داشته باشند.

وی افزود: عملکرد هیأت های کبدی استان ها هر ۶ ماه یکبار از سوی این فدراسیون بررسی، رصد و ارزیابی می شود و چنین اقدامی برای کمک به فعال تر شدن آنها است.

رییس فدراسیون کبدی بیان کرد: نیروهای انسانی متخصص و امکانات و فضاهای موجود در استان ها از مهمترین سرمایه های فدراسیون کبدی است و باید برای حفظ آنها تلاش و اقدام کرد.

اورسجی عنوان کرد: رشته ورزشی کبدی در کهگیلویه و بویراحمد چندان فعال نیست و اقدام های لازم نیز از سوی مسئولان فدراسیون برای توسعه روزافزون آن صورت خواهد گرفت. 

وی ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت ها و قابلیت های چشمگیری در رشته کبدی دارد که در صورت حمایت همه جانبه قابل مطرح شدن در کشور است. 

مهناز ماندگانی و رضا هارونی ۲ کاندیدای تصدی پست ریاست هیأت کبدی کهگیلویه و بویراحمد در این مجمع بودند. 

مهمترین برنامه های مطرح شده از سوی کاندیداهای این مجمع شامل برگزاری رقابت های قهرمانی کهگیلویه و بویراحمد، گرفتن میزبانی رقابت های کشوری، توجه به استعدادیابی به ویژه در مدارس و دانشگاه های استان، تشکیل اتاق فکر برای کمک به توسعه و ترویج رشته ورزشی کبدی در استان و استفاده بهینه از تجربه پیشکسوتان بود. 

تعداد اعضای این مجمع ۲۶ نفر بود که یک نفر از آنها حق رأی دادن نداشت و یک نفر نیز غایب بود. 

۲ کاندیدای این مجمع شامل مهناز ماندگانی و رضا هارونی هر کدام ۱۱ رأی کسب کردند و ۲ رأی نیز سفید بود و به همین دلیل رأی گیری دوباره برگزار شد. 

پس از برگزاری مجدد رأی گیری مهناز ماندگانی با کسب ۱۲ رأی از مجموع ۲۴ رأی مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس هیأت کبدی کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و معرفی شد. 

رضا هارونی دیگر کاندیدای مجمع انتخابات هیأت کبدی کهگیلویه و بویراحمد ۱۱ رأی کسب کرد و یک رأی نیز سفید بود. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از ۵۰ هزار نفر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha