هواداران فوتبال: بازی فجر و پرسپولیس در شیراز برگزار شود، نه پایتخت

شیراز-ایرنا- هواداران فوتبال در استان فارس نسبت به عدم برگزاری بازی هفته آخر تیم فجر شهید سپاسی مقابل تیم پرسپولیس تهران در شیراز انتقاد کردند؛‌ این بازی قرار است پنجشنبه ۱۲ خرداد برگزار شود که بنا بر آخرین اظهارنظرها، پایتخت میزبان این مسابقه خواهد بود.

به گزارش روز سه‌شنبه خبرنگار ایرنا، هر چند هواداران تیم فوتبال فجر شهید سپاسی از سقوط تیمشان به لیگ دسته یک ناراحت هستند اما آنها می گویند این حق ماست که آخرین بازی تیم شهرمان را  مقابل تیم پرسپولیس تهران پس از هشت سال در شیراز تماشا کنیم.
به دنبال تصمیم سازمان لیگ فوتبال موجی از انتقادها در شبکه های اجتماعی از سوی هواداران تیم فجر راه افتاد که چرا این بازی خانگی و بر چه اساسی به تهران منتقل کرداند؟
آنها می گویند: حال اینکه پس از فروکش شدن تب کرونا هواداران فرصت تماشای مسابقات را پیدا کرده اند و به هنگام دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن در شیراز درهای ورزشگاه به روی تماشاگران باز شد چرا اجازه ندادند آخرین بازی تیم شهرشان را در ورزشگاه حافظیه تماشا کنند.
شماری از تماشاگران در تماس با دفتر ایرنا در شیراز، خواستار پاسخگویی مسئولان سازمان لیگ دراین باره شدند.
برخی هواداران بر این باور هستند از آنجا که تیم فجر به لیگ یک سقوط کرده شاید مسئولان فجر برای اینکه با اعتراض دوباره تماشاگران مواجه نشوند راضی شدند این بازی در تهران برگزارشود هرچند هزینه زیادی هم برای آنها در پی خواهد داشت.            
هواداران تیم فجر این پرسش را مطرح کرده اند، اگر هواداران فجر سپاسی هنگام بازی با نفت مسجد سلیمان ظرفیت ۳۰ درصدی را رعایت نکرده اند، چرا پس از آن، بازی مقابل  ذوب آهن اصفهان در شیراز با حضور تماشاگران برگزار شد؟
آنها می گویند: آیا دیدار تیم های استقلال تهران  و نفت مسجد سلیمان  که  شامگاه دوشنبه برگزار شد و  ورزشگاه آزادی مملو از  تماشاگران شد آیا قانون ۳۰ درصدی رعایت شده است که بخواهند بر اساس آن تیم فجر را محروم کنند؟

باشگاه فجر سپاسی: سازمان لیگ تصمیم گرفته بازی در تهران برگزار شود  
سرپرست تیم فجر شهید سپاسی شیراز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت:‌ سازمان لیگ فدراسیون فوتبال تصمیم گرفته است که بازی آخر ما مقابل پرسپولیس در تهران برگزار شود.
امیرحسین جوانی  اضافه کرد: از آنجا که به هنگام بازی تیم های فجر و نفت مسجدسلیمان در شیراز حضور ۳۰ در صدی هواداران رعایت نشده است لذا سازمان لیگ این تصمیم را گرفته است که بازی آخر را در تهران برگزار کند.
وی گفت:‌ همچنین پنجشنبه ۱۲ خرداد براساس برنامه قبلی سازمان لیگ تیم قشقایی شیراز یک بازی حساس مقابل شمس آذر قزوین در ورزشگاه حافظیه دارد برای همین هم سازمان لیگ تصمیم گرفته بازی فجر و سپولیس در تهران بر گزار شود.   

مسئول سازمان لیگ فدراسیون فوتبال : ۱۰ دقیقه دیگر تماس بگیرید
خبرنگار ایرنا برای بررسی چرایی عدم برگزاری دیدار فجر و پرسپولیس در شیراز  با سهیل مهدی مسئول سازمان لیگ تماس گرفت و پاسخ شنید: ۱۰ دقیقه دیگر تماس بگیرید. با این وجود، تماس ها و پیامک های بعدی به مسئول سازمان لیگ تا لحظه انتشار خبر، منجر به برقراری تماس و پاسخگویی این مقام مسئول نشد. 
در جدول رده بندی لیگ برتر تیم استقلال تهران با ۶۸ امتیاز، بدون شکست قهرمان لیگ برتر دوره ۲۱ شد و تیم های پرسپولیس و سپاهان هم برای نایب قهرمانی می جنگند.
تیم های فجر شهید سپاسی و شهر خودرو مشهد هم دو تیم سقوط کننده از لیگ برتر به دسته یک هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha