خبرهایی کوتاه از پلیس کرمانشاه

کرمانشاه - ایرنا - کشف ۷۸ تن شکر و آرد احتکاری در صحنه، کشف ۲۰ تن کاه قاچاق در گیلانغرب و کشف ۱۹ دستگاه ماینر غیرمجاز در کنگاور عناوین مهمترین خبرهای پلیسی استان در نهمین روز خرداد ماه است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامی استان از کشف ۷۸ تن شکر و آرد احتکار شده در شهرستان صحنه به ارزش ۱۴ میلیارد ریال خبر داد.

وی ادامه داد: پس از اطلاع ماموران انتظامی "صحنه" از وجود ۲ انبار محل احتکار کالای اساسی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سردار جاویدان افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی انبارهای محل احتکار کالا در روستاهای "حمام دره" و "محمودآباد" شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این بازرسی ها ۵۶ تن شکر و ۲۲ تن آرد احتکاری که ارزش آن ها طبق نظر کارشناسان به ۱۴ میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

وی همچنین از دستگیری ۲ نفر در این راستا و معرفی آن ها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد و گفت: مبارزه با پدیده احتکار یکی از مهمترین اولویت های پلیس کرمانشاه است.

کشف ۲۰ تن کاه قاچاق در گیلانغرب

فرمانده انتظامی گیلانغرب گفت: ماموران پلیس شهرستان در عملیاتی موفق به توقیف پنج دستگاه خودرو و کشف ۲۰ تن کاه قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال شدند.

سرهنگ «منصور محمدی» افزود: پس از اطلاع ماموران انتظامی گیلانغرب مبنی بر حمل کاه قاچاق توسط تعدادی خودرو، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی ۴ دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه کامیون در محور حیدریه - گواور شده و آن ها را متوقف کردند.

سرهنگ محمدی ادامه داد: در بازرسی های انجام گرفته ۲۰ تن کاه قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف و در این راستا پنج نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف ۱۹ دستگاه ماینر غیرمجاز در کنگاور

فرمانده انتظامی کنگاور از کشف ۱۹ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «عنایت فلاحی» اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران مبنی بر اینکه فردی با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ اقدام به حمل ماینرهای غیرمجاز می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه کنگاور در این راستا موفق به شناسایی و توقیف خودرو مورد نظر شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

سرهنگ فلاحی با اشاره به کشف ۱۹ دستگاه ماینر قاچاق به همراه ۲۰ دستگاه پاور، ارزش آن را ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال ذکر کرد و گفت: در این رابطه ۳ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha