رییس شورای اطلاع رسانی آذربایجان‌شرقی: با وحدت گفتمانی از برکات سفر استانی رییس جمهور بهره‌مند شویم

تبریز- ایرنا- رییس شورای اطلاع رسانی و معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به سفر استانی پیش روی رییس جمهور به این خطه گفت: با وحدت گفتمانی و همدلی موجود، بالاترین بهره را از این رویداد برای توسعه استان می‌بریم.

به گزارش ایرنا، تراب محمدی روز دوشنبه در پنجمین نشست شورای اطلاع رسانی آذربایجان شرقی در سال جدید اظهار کرد: با فضای همراهی و صمیمیتی که در آذربایجان شرقی حاکم است وحدت گفتمانی مناسبی برای توسعه ایران اسلامی وجود دارد و تمام اقشار اعم از سیاسیون، دانشگاهیان، تشکل های مردمی، روحانیون، دانشجویان، حوزویان، هنرمندان و به خصوص رسانه ها به دنبال همکاری جهت بهره مندی هر چه بیشتر از برکات و فواید سفر رییس جمهوری به آذربایجان شرقی هستند. 

وی یادآور شد: فارغ از جناح بندی های سیاسی، مردم، مسوولان و رسانه ها آذربایجان شرقی با وحدت گفتمانی خواستار توسعه بیشتر استان، رفع موانع تولید و استفاده از ظرفیت های آذربایجان شرقی در این سفر هستند.  

وی خاطر نشان کرد: امروزه همه بر مبنای فرمایشات رهبر معظم انقلاب، معتقدند که آذربایجان سر ایران است و بر این اساس توسعه این خطه همواره به عنوان پیشران توسعه و سرافرازی ایران اسلامی محسوب می شود.

رییس شورای اطلاع رسانی آذربایجان شرقی یادآور شد: رسانه ها نیز با گفتمان واحد به دنبال توسعه و بهره مندی از ظرفیت های منطقه ای سرشار آذربایجان شرقی در ریل تولید، پیشرفت و اشتغال هستند تا با حرکت اقتصادی و جهشی، مردمان این خطه سهم و نقش خود را در توسعه ایفا کنند چون معتقدند با معطل ماندن ظرفیت ها در واقع توسعه معطل می ماند. 

محمدی با تاکید بر اینکه سفر رییس جمهوری به آذربایجان شرقی، نقطه عطفی برای پیشرفت استان است، ادامه داد: وحدت گفتمانی امکان جذب اعتبارات ملی و ویژه را تسهیل کرده و در آبادانی و توسعه بیشتر آذربایجان شرقی کارساز خواهد بود.

وی ادامه داد: در این سفر پرخیر و برکت، وزرا و معاونان رییس جمهور، حجت الاسلام والمسلمین رییسی را همراهی خواهند کرد و با انتقال مطالب به وزرا در تبریز و شهرستان ها ارتباطات مردم با دولت نیز در قالب سفر استانی تقویت می شود.  

به گزارش ایرنا، مردم آذربایجان شرقی در روزهای آینده میزبان رییس دولت سیزدهم و اعضای کابینه هستند؛ سفری که پیش بینی می شود دستاوردهای مهمی در حوزه های مختلف حیات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مردم این خطه داشته باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha