استاندار یزد: سوم خرداد، مظهر صلابت و غیرت مقدس ملت ایران است

یزد- ایرنا- استاندار یزد تاکید کرد: سوم خرداد؛ مظهر صلابت و نماد بارز حمیت و غیرت مقدس ملت بزرگ ایران در برابر خنّاسان، حیله‌ورزان، بوالهوسان و شیاطین مکاری است که دسیسه پشت دسیسه و نیرنگ پشت نیرنگ، خیال خام دست درازی و تجاوز به منافع این ملت را در سر می‌پرورانند.

به گزارش سه شنبه روابط عمومی استانداری یزد، مهران فاطمی در پیامی به مناسبت سوم خرداد آورده است: بر همگان واضح و مبرهن است که آزادسازی خرمشهر قهرمان و بازگشت این خاک سرافراز لاله خیز به آغوش میهن اسلامی، رخداد بزرگی بود که به همه جهانیان فهماند که این مملکت در کنف حمایت الهی، دژ تسخیر ناشدنی و حصنِ حصین باورمندان به ولایتُ الله است و از این رو بود که امام امت، بنیانگذار کبیر انقلاب و حکیم فرزانه، خمینی بت شکن و استکبارستیز فرمود: «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

دنیا در سوم خرداد به عینه دید که این مردم این ملت سرافراز و مقاوم، از جان می‌گذرد، اما از خاک نه! و و دنیا فهمید که این ملت غیور که برای تحقق آزادی و استقلال از خون فرزندان خود مایه گذاشته، هیچ گاه حضور بیگانه در حریم خود را بر نمی‌تابد و هر کوی و برزن، گورستان دشمنانی خواهد بود که فکر تجاوز به این آب و خاک را در سر داشته باشند.

اینجانب این مناسبت پر غرور و تداعی کننده روزهای فتح و ظفر را صمیمانه به شما مردم انقلابی و مومن استان یزد تبریک عرض می‌نمایم و بهروزی مدام، عافیت علی الدوام و حسن عاقبت شما نیکان را از خداوند متعال می‌طلبم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha