مشاور فنی تیم ملی وزنه‌برداری زنان: جهانفکریان نخواست به تیم ملی دعوت شود/درهای ورزشگاه آزادی به روی او باز بود

تهران- ایرنا- مشاور فنی تیم ملی وزنه‌برداری بانوان گفت: از مهاجرت پریسا جهانفکریان بی‌خبرم و حتی نام او را برای بازی‌های آسیایی و اسلامی دادیم اما وی به بهانه اسیب دیدگی در ناحیه دست، این دعوت را نپذیرفت.

اکبر خورشیدی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، درباره صحبت‌های پریسا جهانفکریان مبنی بر اینکه فدراسیون او را به اردو دعوت نکرده و دلیل مهاجرتش مسوولان وزنه‌برداری بودند، اظهار داشت: وی هرگز به ما نگفت که می‌خواهد به آلمان مهاجرت کند و این تصمیم را او و همسرش گرفتند.

وی افزود: یکماه گذشته با او تماس گرفتم و گفتم که نام او را برای بازی‌های اسلامی و بازی‌های آسیایی ارسال کرده‌ایم اما این ورزشکار عنوان کرد که من را به اردو دعوت نکنید و نامم هم برای این بازی‌ها ندهید زیرا دستم درد می‌کند و نمی‌توانم وزنه بزنم.

مشاور فنی تیم ملی وزنه‌برداری زنان با اشاره به اینکه از کمیته ملی المپیک می‌توانید صحت فهرستی که نام جهانفکریان در آن وجود دارد را سئوال کنید، گفت: او در حال بزرگ نمایی است. درهای ورزشگاه آزادی همواره بر روی او باز بود و هیچ فردی جلوی او را برای تمرین نگرفته است اما جهانفکریان به تنهایی اجازه نداشت در سالن مسابقات تمرین کند و باید حتما یک مربی در آنجا حاضر می شد. این قوانین ورزشگاه و فدراسیون را همه می‌دانند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha