سرمربی شهرخودرو: همه تیم ها بخاطر داوری مقابل شهر خودرو منفعت  برده‌اند

مشهد-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت:همه تیم ها مقابل شهر خودرو از نظر داوری منفعت برده اند و تنها تیم ما به عنوان تیمی که هیچ پشتوانه ای ندارد ضرر کرده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، داوود سید عباسی شامگاه جمعه در نشست خبری پیش از بازی با پیکان افزود: در بازی های این فصل در حالی که باید در موارد متعددی بازیکنان حریف اخراج می شدند، اما خیلی راحت داوران از آن گذشتند و

هیچ کس داوران را برای این خطاها بازخواست نکرد، اگر تماشاگر داشتیم شاید داور نمی توانست این خطاها را بکند.

وی با بیان اینکه نیازمند قضاوت مردم و اهل فن هستیم گفت: فوتبال غیرقابل پیش بینی است و سعی می کینم با همه مشکلات که البته رسانه ها از آنها خبر ندارند تلاشمان را بیشتر کنیم.

سرمربی شهر خودرو اظهار داشت: مبلغ قرار داد همه بازکنان شهر خودرو از قرار داد ۲ بازیکن تیم های متمول کمتر است، بازی که بازیکنان ما ارائه می دهند بسیار بیشتر از مبلغ دریافتی بازیکنان است.

سید عباسی میزان اندک پرداختی به بازیکنان شهرخودرو را در کیفیت بازی هایشان بی اثر دانست و افزود: یک سری بدقولی هایی به باشگاه شده است اما باشگاه آن طور نبوده که دست روی دست گذاشته باشد، مسوولان باشگاه

تلاش خود را کرده اند.

وی گفت: تنها ناراحتی من برای بازیکنان این است که از نظر امتیاز به حق خود نرسیده اند.

سرمربی تیم شهرخودرو گفت : پیکان تیم با حوصله ای است که می‌تواند با کار تیمی خوب برای تیم ما خطرساز شود اما شناخت کافی از تیم پیکان داریم و ما از هر نظر برای بازی فردا آماده هستیم.

سیدعباسی ادامه داد: مصدوم و محرومی برای بازی فردا مقابل پیکان نداریم.

سرمربی تیم پیکان گفت: با توجه به دو باخت اخیر تیم، در طول هفته گذشته بازیهای شهرخودرو را آنالیز کرده و تمرینات زیادی داشته ایم تا فردا بتوانم قابلیت‌های خود را در زمین نشان دهیم.

مجتبی حسینی افزود: هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد و از اشتباه حریف استفاده کند و از طرف دیگر تلاشش بیشتر باشد، می تواند با جنگندگی پیروز بازی فردا باشد.

وی گفت:فردا محروم نداریم اما منصور باقری مصدوم است و در بازی فردا مقابل شهر خودرو حضور ندارد.

براساس اعلام باشگاه شهرخودرو بازی فردا با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

فردا شنبه در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر فوتبال تیم پیکان ساعت ۲۰ در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد مقابل میزبان خود شهرخودرو به میدان خواهد رفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha