نظارت بر فعالیت کشتارگاه های مرغ در شهرستان ری تشدید می شود

شهرری - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری، از تشدید فعالیت همه جانبه این اداره به منظور ایجاد کنترل و نظارت و تنظیم بازار مواد غذایی با حضور شبانه و نظارت بر انجام فعالیت کشتارگاه ها خبر داد.

به گزارش ایرنا، جبرائیل برادری در جلسه تنظیم بازار شهرستان ری که روز جمعه با حضور بازرسان صنعت معدن تجارت، اتاق اصناف و مسئولین فروشگاههای زنجیره ای در سطح شهرستان ری برگزار شد اظهار داشت: همزمان با اعلام نرخ های جدید اقلام کالاهای اساسی در کشور و به منظور جلوگیری از اخلال در نظام توزیع بامداد امروز بازدید نظارتی از روند انجام فعالیت ها و کشتار مرغ سطح شهرستان ری با حضور فرماندار ری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری آغاز شد.

وی افزود:همچنین توزیع مرغ منجمد توسط مسئولین تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ری برای توزیع و ارسال به مراکز عرضه در سطح بخش های شهرستان انجام شد.

به گفته مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری، مدیریت هرچه بهتر توزیع اقلام مصرفی در فروشگاه ها و واحد های صنفی بررسی و مورد بازنگری قرار گرفت.

در ادامه ، بازدید و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی توسط واحدهای صنفی و فروشگاه های زنجیره ای توسط مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری و مسئولین حراست و بازرسین تعزیرات حکومتی انجام شد و مشکلات مردم در این زمینه شنیده و بررسی شد.

نظارت بر فعالیت کشتارگاه های مرغ در شهرستان ری تشدید می شود

 به گزارش ایرنا، نیمه شب گذشته فرماندار ویژه شهرستان ری با همراهی چند تن از مسئولین شهرستانی با حضور سرزده در محل کشتارگاه های عرضه مرغ در بخش فشافویه از نزدیک در جریان نحوه و میزان توزیع این کالای اساسی قرار گرفتند.

فرماندار شهرستان ری در حاشیه این بازدید از تشدید نظارت ها و بازرسی از صنوف و انبارهای سطح شهرستان خبر داد و تأکید کرد: با توجه به اهتمام جدی دولت سیزدهم در جهت ایجاد ثبات در بازار و عرضه بدون نقص کالاهای اساسی در راستای رفاه حال شهروندان، تمامی ارکان حکومتی، قضائی، امنیتی، انتظامی و نظارتی در شهرستان ری با هماهنگی و دستور کار واحد بصورت شبانه روزی در سطح بازار به نظارت پرداخته و با متخلفین و محتکرین به شدت برخورد خواهد شد.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha