کتاب بخرید و با شهدا عکس یادگاری بگیرید

تهر ان- ایرنا- «نشر شاهد» با ارائه بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب و برنامه‌های ویژه فرهنگی در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد که ۵۶ عنوان از این آثار، از تازه‌های این انتشارات هستند.

به گزارش ایرنا، غرفه نشر شاهد در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران علاوه بر عرضه آثار متنوع با موضوع ایثار و شهادت، هر روز یک مسابقه آنلاین کتاب برگزار و به برگزیدگان آن، جوایزی نظیر سیم‌کارت تلفن همراه و هدایای فرهنگی اهدا می‌کند.

خانواده معظم شهدا و ایثارگران از ۵۰ درصد تخفیف در این غرفه بهره‌مند می‌شوند، همچنین تمامی بازدیدکنندگان از غرفه نشر شاهد می‌توانند با شهدا عکس یادگاری بگیرند و از طریق نرم‌افزار ویژه، تفألی به وصیت‌نامه شهدا بزنند.

رونمایی از دو عنوان کتاب با عنوان‌های تویی که نشناختمت درباره شهید محسن فخری‌زاده و حدیث آرزومندی درباره شهید مصطفی گودرز خزایی، از دیگر برنامه‌های نشر شاهد در سی و سومین نمایشگاه کتاب است.

این آثار با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مقامات کشوری و لشکری در سالن سرای اهل قلم نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می شوند.

همچنین برگزاری ۲ نشست ادبی با موضوع نقش و جایگاه زنان در ادبیات ایثار و شهادت در روز سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه و نشست ادبی با موضوع نقش ادبیات، شعر و داستان در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید در روز شنبه، ۳۱ اردیبهشت  از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه در سالن ناشران داخلی نمایشگاه بین‌المللی کتاب از دیگر برنامه‌های نشر شاهد در این روزها است.

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ با شعار با کتاب سلامتیم در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شده و غرفه نشر شاهد در راهروی ۲۲، غرفه ۳۲ قرار دارد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha