۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱،‏ ۱۸:۰۷
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84750644
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

۱۷ تن تخم‌مرغ احتکار شده در سبزوار کشف شد

سبزوار- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: ۱۷ تن تخم‌مرغ در قالب طرح ضربتی مقابله با احتکار کالا و اقلام ضروری در این شهرستان کشف شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسین بیات‌مختاری عصر پنجشنبه با بیان این مطلب به خبرنگاران افزود: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار مقدار زیادی تخم‌مرغ در یکی از واحدهای پروتئینی واقع در شهرستان سبزوار، دستورات لازم برای بررسی سریع موضوع به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی صادر شد.

وی اظهار داشت: شناسایی این محموله تخم‌مرغ احتکار شده با همکاری ادارات تعزیرات، جهاد کشاورزی، اداره صنعت، معدن و تجارت و نظارت دستگاه قضایی شهرستان صورت گرفت.

سرهنگ بیات مختاری گفت: ماموران زبده پلیس اطلاعات و امنیت عمومی سبزوار با همکاری ماموران اداره جهاد کشاورزی پس از هماهنگی با مقام قضایی این واحد صنفی را مورد بازرسی قرار دادند که در انبار مورد نظر ۱۷ تن تخم‌مرغ احتکار شده بود.

وی ادامه داد: با کسب دستور قضایی و نظارت ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی سبزوار کلیه تخم‌مرغ های کشف شده با قیمت قبل بین شهروندان توزیع شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: شهروندان در صورت کسب هرگونه خبری مبنی بر احتکار و نگهداری یا توزیع کالا خارج از شبکه توزیع، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع  است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha