اجرای پروژه بزرگ ۲۴۵۶ واحدی مسکن مناطق محروم توسط نیروی زمینی سپاه

تهران- ایرنا- بهره‌برداری از ۲۴۵۶ واحد مسکونی در مناطق محروم جنوب شرق و شمال غرب کشور با پایان یافتن همه مراحل ساخت و تجهیز این واحدها از سوی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت کمیته امداد حضرت امام(ره)، آغاز شد.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی ایرنا، با پایان یافتن مراحل ساخت و تجهیز ۲۴۵۶ واحد مسکونی در مناطق محروم جنوب شرق و شمال غرب کشور توسط نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت کمیته امداد حضرت امام(ره)، بهره‌برداری از این واحدها آغاز شد.

هزار و ۵۰۶ واحد از مجموع این واحدها در محدوده قرارگاه قدس سپاه در استان سیستان و بلوچستان و ۹۵۰ واحد در شمال غرب کشور و در محدوده مأموریتی قرارگاه حمزه سیدالشهداء نیروی زمینی سپاه ساخته شده است.

به‌دنبال تکمیل و پایان یافتن عملیات اجرایی این پروژه بزرگ مسکونی و آماده‌سازی کامل واحدها، طی آیین‌های جداگانه‌ای در استان‌های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و کردستان، این واحدها به مددجویان فاقد مسکن کمیته امداد حضرت امام (ره) تحویل داده شد.

این پروژه یکی از صدها پروژه بزرگ مردمیاری قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در قالب طرح‌های نهادینه شده سازندگی و محرومیت‌زدایی همه مراحل اجرایی آن به پایان رسید و به اقشار محروم تحویل شد.

علاوه بر مشارکت فراگیر و اقدامات ثابت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امدادرسانی حوادث و بحران‌های طبیعی، هر ساله صدها برنامه مدون مردمیاری، سازندگی و محرومیت زدایی در دستور کار این نیرو قرار دارد که امسال نیز این برنامه‌ها با توانمندی و جدیت بیشتری در حال انجام است که گزارش‌های مربوط به این اقدامات جهت اطلاع عموم مردم در زمان مناسب منتشر خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha