۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱،‏ ۱۳:۳۵
کد خبرنگار: 2056
کد خبر: 84748734
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوای خراسان رضوی افزایش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:روند افزایشی دما نسبت به روز گذشته در استان آغاز شده است ولی با این حال روز جمعه به طور موقت و لحظه ای دمای هوا کاهش پیدا می‌کند.

آذر رضایی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بخشهایی از استان خراسان رضوی هنوز تحت تاثیر سامانه ناپایدار جوی به صورت بارش رگباری همراه با وزش باد شدید است.

وی ادامه داد: روز گذشته و در شهرستان‌های قوچان، کلات و درگز بارش پراکنده باران وجود داشت و بیشترین میزان بارش از گلمکان با نیم میلی‌متر و بیشترین میزان سرعت وزش باد از سبزوار با ۵۵ کیلومتر در ساعت ثبت و گزارش شد.

کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: این سامانه تا روزهای پایانی هفته جاری در استان فعال است و امکان بارش رگباری در برخی نقاط استان دور از انتظار نیست و با فعالیت این سامانه بر شدت و وزش باد افزوده خواهد شد به گونه ای که در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه احتمال ایراد خسارت وجود دارد.

رضایی پور افزود: طی شبانه روز گذشته دمای هوای مشهد بین ۱۲ تا ۲۰ درجه سلسیوس در نوسان بوده است و پیش بینی می شود دمای هوای مشهد امروز در گرمترین ساعات به ۲۵ درجه بالای صفر برسد.

وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ریوش با کمینه دمای هوای ۹ درجه و مه‌ولات با بیشینه دمای هوای ۳۱ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی بوده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha