۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۲۲:۳۶
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 84745691
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

وقوع تیراندازی در شهرک صهیونیستی

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۲۲:۳۶
کد خبر: 84745691
وقوع تیراندازی در شهرک صهیونیستی

تهران- ایرنا- منابع خبری یکشنبه شب از وقوع تیراندازی در شهرک صهیونیستی «تقوع» در فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش ایرنا از فلسطین الیوم، رسانه‌های عبری زبان از وقوع تیراندازی در شهرک صهیونیستی «تقوع» واقع در شرق بیت لحم خبر دادند.

برخی از رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که یک فلسطینی قصد ورود به شهرک «تقوع» را داشته که به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده است.

در همین رابطه روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارونوت» گزارش داد، یک فلسطینی در ورودی شهرک «تقوع» اقدام به تیراندازی کرد، سپس یکی از نگهبانان شهرک به سوی این فلسطینی شلیک کرد و او را از پای درآورد.

بر اساس این گزارش، مقام‌های اسرائیلی از صهیونیست‌های ساکن شهرک تقوع خواستند از منازل خود خارج نشوند.

این در حالی است که ساعاتی پیش، یک جوان فلسطینی در منطقه باب العامود در قدس اشغالی با ضربه چاقو یک سرباز صهیونیست را زخمی کرد.

طی هفته‌های اخیر حملات نظامیان صهیونیست علیه فلسطینیان شدت گرفته است و نظامیان صهیونیست در بسیاری از موارد با شلیک مستقیم گلوله فلسطینیان را هدف قرار می‌دهند.

از سوی دیگر عملیات استشهادی فلسطینیان نیز از حدود یک ماه پیش پس از یورش مکرر صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی و حمله به فلسطینیان در کرانه باختری و قدس اشغالی افزایش یافته است.

آمار تلفات نیروهای اسرائیلی از آغاز ماه مبارک رمضان از ۲۰ تن کشته گذشته است و این درحالی است که عملیات استشهادی و حملات علیه نیروهای اسرائیلی، واکنش‌های طبیعی به خشونتی است که اشغالگران صهیونیست طی هفته‌های اخیر علیه فلسطینی‌ها شدت بخشیده‌اند.

رژیم اسرائیل که در پی انجام عملیات متعدد شهادت طلبانه جوانان فلسطینی وارد چرخه عدم امنیت و ناامنی فزاینده شده است، به فکر تشکیل «گارد ملی حفاظت از شهروندان» برای حفاظت از جان صهیونیست‌ها افتاده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha