سرمربی تیم فجر سپاسی: بازیکنانم شرایط این بازی حساس را درک کرده اند
سراسیایی سرمربی فجر

شیراز - ایرنا - سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز گفت: بازیکنانم شرایط این بازی حساس را به خوبی درک کرده اند و از تیم حریف شناخت کافی داریم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مجتبی سرآسیایی یکشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: امیدواریم در پایان بازی بهترین ها برای تیم ما رقم بخورد.

وی تاکید کرد: حضور تماشاگران شیرازی در این بازی حال و هوای ورزشگاه را طراوت خواهد بخشید و این امر به نفع تیم ما خواهد بود.

سرآسیایی ادامه داد: علاوه بر مسایل انگیزشی، فیزیکی و تاکتیکی هر تیمی کمتر اشتباه کند و به حریف فرصت ندهد، بطور قطع برنده بازی خواهد بود.

سرمربی تیم فجر اضافه کرد: تیم نفت نسبت به ما شرایط بهتری در جدول دارد و چند سال شاگرد رضا مهاجری سرمربی تیم حریف بودم و به این تیم اشراف کامل داریم.

وی گفت: برای بازی با نفت، یوسف وکیا، دانیال کردستانی، سیروان قربانی، ابوالفضل بابایی مصدوم هستند و رضا آقابابایی هم محروم است با این حال بازیکنان دیگر با همه وجود بازی خواهند کرد.

سرمربی تیم فجر اظهار امیدواری کرد در ادامه مسابقات کمتر شاهد اشتباه سهوی داوران باشیم.

سراسیایی بیان داشت: تیم ما با تفکر مربی دیگری بسته شده که به آن احترام می گذاریم و باید سرمایه تیم را حفظ کنیم.

دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و نفت مسجد سلیمان از هفته بیست وششم مسابقات فوتبال لیگ برتر (جام خلیج فارس) ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در ورزشگاه حافظیه برگزار می شود.   

ماراتن پنج هفته ای فجری ها برای بقا در لیگ
شاگردان مجتبی سرآسیابی سر مربی تیم فجر تا پایان لیگ برتر یک ماراتن پنج هفته ای سخت برای بقا دارند.

آنان ابتدا ۱۹ اردیبهشت در حافظیه شیراز در یک بازی حساس و ۶ امتیازی از هفته بیست و ششم با نفت مسجد سلیمان دیدار خواهند کرد.

همچنین این تیم در هفته بیست و هفتم، ۲۴ اردیبهشت ماه در تهران میهمان تیم هوادار است. در هفته بیست و هشتم و روز ۲۹ اردیبهشت ماه در شیراز به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می رود، در هفته بیست و نهم نیز که سوم خرداد ماه برگزار می شود در تبریز میهمان تیم تراکتورسازی که در حاشیه امن قرار ندارد، است که این بازی هم برای هر دو تیم حساس و حیاتی خواهد بود.

 تیم هایی که خطر سقوط آنها را تهدید می کند
تراکتورسازی، نفت مسجد سلیمان، فجر سپاسی و پدیده شهر خودرو مشهد چهار تیمی هستند که در خطر سقوط قرار دارند.

هم اینک در جدول رده بندی تراکتور با ۲۱ امتیاز، نفت مسجد سلیمان با ۱۸، فجرسپاسی با ۱۶ و شهر خودرو مشهد هم با ۱۵ امتیاز در سایه یکدیگر قرار دارند و باید منتظر ماند و دید در پایان لیگ برتر دوره ۲۱ کدام یک از این چهار تیم در جمع دو تیم سقوط کننده به دسته یک قرار می گیرند.

در رقابت های فوتبال برتر دوره بیست ویکم (جام خلیج فارس) ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی، تیم قهرمان مشخص خواهد شد و دو تیم انتهای جدول هم راهی لیگ دسته یک خواهند شد.

تیم استقلال تهران با ۵۷ امتیاز و بدون شکست در صدر جدول قرار دارد، تیم پرسپولیس هم با ۵۳ امتیاز در تعقیب این تیم است و تیم سپاهان هم با ۴۶ امتیاز سوم است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha