۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۵۵
کد خبر: 84745580
T T
۸ نفر

برچسب‌ها

دادگستری قم: حکم شلاق متهمان پروژه رضوان اجرا شد

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۵۵
کد خبر: 84745580
دادگستری قم: حکم شلاق متهمان پروژه رضوان اجرا شد

قم - ایرنا - روابط عمومی دادگستری کل قم در اطلاعیه‌ای از اجرای حکم شلاق متهمان پروژه رضوان در محوطه زندان مرکزی این استان با حضور تعدادی از مالباختگان خبر داد.

به گزارش ایرنا، در اطلاعیه روابط عمومی دادگستری کل قم که روز یکشنبه انتشار یافته آمده است: طبق حکم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، حکم شلاق چهار تَن از محکومان پروژه رضوان در ساعت ۱۰ صبح روز جاری هجدهم اردیبهشت‌ ماه در محوطه زندان لنگرود با حضور تعدادی از مالباختگان به اجرا درآمد.

روابط عمومی دادگستری کل قم تصریح کرد:‌ این متهمان طبق حکم صادره به تحمل حبس و اجرای شلاق در ملاءعام و رد مال شاکیان به قیمت کارشناسی روز منطقه محکوم شدند که حکم شلاق و تحمل حبس آنها به اجرا گذاشته شد.

در این اطلاعیه آمده است: متهمان پروژه رضوان با ایجاد یک دفتر چند ۱۰۰ متری با تشریفات و ظاهری فریبنده، تعداد زیادی پرسنل اداری و تهیه قراردادهای شکیل و هولوگرام دار شروع به انجام عملیات ساختمانی بدون پروانه ساخت و خارج از ضوابط کردند. بدین ترتیب از سال ۱۳۹۰ با فروش ۱۳۱ واحد به بیش از هزار نفر، اقدام به تحصیل مال نامشروع و کلاهبرداری نمودند که در سال ۱۳۹۷ با شکایت شاکیان، عوامل و مرتکبان این جرم تحت تعقیب قرار گرفتند و منجر به تشکیل پرونده قضایی ۳۶ هزار صفحه‌ای کلاهبرداری مسکن شد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha