۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۹:۰۵
کد خبر: 84743233
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تکواندوکاران برتر مسابقات جام رمضان ۱۴۰۱ جزیره کیش معرفی شدند

کیش - ایرنا - مسابقات تکواندو آقایان جام ماه مبارک رمضان با معرفی نفرات برتر در جزیره کیش به پایان رسید.

به گزارش روز شنبه ایرنا از مرکز ورزش تفریحات سالم کیش، این رقابت‌ها با حضور ۱۰۰ تکواندوکار در بخش آقایان و بخش کیورگی در هشت وزن و دو رده سنی خردسال و نونهال برگزار شد و در وزن یک خردسالان یوسف احمدی، سجاد سالاری نفرات اول و دوم و محمد طاها علیپور با امیر حسین اخلاصی هر دو سوم شدند.

وزن دوم خردسالان نیز توماج ترکمن، سبحان صیفوری اول و دوم و ابولفضل جعفری با رادین زحمتکش رتبه سوم را کسب کردند و در وزن سوم خردسالان نیز  امیر رضا سالاری و ایلیا عباسی رتبه‌های اول و دوم را کسب کردند و اروین بهب‌هایی و محمد کردی هر دو سوم شدند.

وزن چهارم خردسالان نیز  امیر علی ابویسانی و امیر عباس بقا اول و دوم شدند و عرفان غلامی و امیر علی زارعی هر دو سوم شدند و در وزن اول نونهالان نیز  سامان اخلاصی و کیارش جوانفر اول و دوم شدند و محمد مهدی قزوینی و ارتین اقا علی پور هر ۲ مقام سوم را کسب کردند.

وزن دوم نونهالان نیز  ارشیا سعیدی و مسیح مولوی رتبه‌های اول و دوم و کیارش گودرزی و علی کارمند هر دو سوم شدند و وزن سوم نونهالان نیز ماهان رنجکش و حمید رضا احمدی نفرات اول و دوم و بنیامین خشنودی و ابوالفضل نبی مراد هر دو سوم شدند.

وزن چهارم نونهالان نیز مانی مسگران کریمی و رضا محمدی اول و دوم شدند و مهدی حسین زایی و  محمد رضا احمدی سوم شدند و فنی‌ترین بازیکن این مسابقات مانی مسگران کریمی و بازیکن اخلاق مسابقات نیز امیر طاها عابدینی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha