محمدی:‌ مشکلات تیم امید قابل گفتن نیست

تهران- ایرنا- سرپرست سابق تیم امید ایران گفت:‌ استعفایم از تیم امید ارتباطی به حضورم در پرسپولیس نداشت زیرا من حدود ۲ ماه است که کارم را در باشگاه آغاز کرده‌ام. تیم امید مشکلات زیادی دارد که قابل گفتن نیست.

محمد محمدی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، در مورد استعفایش از سرپرستی تیم امید اظهار داشت:‌ از بدو حضورم در تیم امید مشکلات زیادی وجود داشت که من بارها نسبت به حل این مشکلات هشدار داده بودم اما زمانی که دیدم این مشکلات برطرف نمی‌شود تصمیم به استعفا گرفتم.

وی در توضیح مشکلات موردنظرش افزود:‌ مشکلات که زیاد است و خیلی‌ها از آن مطلع هستند اما قابل گفتن نیست. بارها گفتم که این مشکلات باید برطرف شود اما این اتفاق نیافتاد و از طرفی با توجه به فقدان ثبات لازم در فدراسیون، ترجیح دادم بروم.

سرپرست سابق تیم فوتبال امید ایران در پاسخ به این پرسش که وی استعفای خود را چه زمانی تسلیم کرده است، گفت: به صورت رسمی دو هفته پیش انجام شد اما باز هم شرایط تغییری نکرد و امروز پیگیر شدم و قطع همکاری صورت گرفت. حس کردم با روند موجود نه‌تنها مشکلات برطرف نمی‌شود بلکه در آینده نیز با مشکلات بیشتری روبه‌رو خواهیم شد.

محمدی در خصوص ارتباط استعفای وی از سرپرستی تیم امید با حضورش در باشگاه پرسپولیس، اضافه کرد: الان دو ماه است که در پرسپولیس مستقر هستم و کارها را پیش می‌بریم و همزمان کارهای تیم امید را هم انجام می‌دادم و در تمرینات حضور داشتم. این کارها هیچ تداخلی با هم نداشت و تنها دلیل استعفایم همان بود که گفتم.

وی در واکنش به اینکه در پرسپولیس با سمت مشاور فعالیت می‌کند یا خیر نیز تاکید کرد:‌ بحث مشاور مطرح نیست. مهم پیگیری امور بود که فعلا در حال انجام آن هستیم و این موضوع تا هفته آینده مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha