۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱،‏ ۱۵:۰۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84738955
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تمام صورت‌های مالی سازمان لیگ در اختیار باشگاه‌ها قرار گرفت

تهران- ایرنا- خزانه‌دار سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: تمامی صورت وضعیت‌های مالی فی‌مابین سازمان لیگ فوتبال ایران در اختیار مدیران مالی باشگاه‌ها قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، اکبر شکاری در مورد شفافیت مالی در سازمان لیگ، اظهار داشت: با توجه به اینکه سازمان لیگ فوتبال ایران مخاطبان زیادی در سراسر کشور دارد جزیی‌ترین مطالب این سازمان در رصد رسانه‌های محترم و افکار عمومی است و تقریبا تمامی موارد و اقدام های این سازمان در معرض دید عموم افراد جامعه است. سازمان لیگ فوتبال ایران به همین جهت یکی از شفاف‌ترین نهادهای ورزشی کشور است که تمامی درآمدها و هزینه‌هایش به صورت شفاف در اختیار فدراسیون فوتبال، باشگاه‌ها و همچنین نهادها و ارگان‌های نظارتی قرار گرفته است. 

وی در مورد میزان اطلاع باشگاه‌ها از درآمدشان در سازمان لیگ افزود:‌ تمامی صورت وضعیت‌های مالی فی مابین سازمان لیگ فوتبال ایران در اختیار مدیران مالی باشگاه‌ها قرار گرفته است. سال گذشته جلسات متعددی با مدیران مالی باشگاه‌های لیگ برتری برگزار کردیم. در این جلسه‌ها که اخبارش نیز در سایت سازمان لیگ و رسانه‌ها منتشر شد، درآمدهای تبلیغاتی و قراردادها را برای مدیران مالی باشگاه‌ها تشریح نموده و شفاف‌سازی صورت گرفت. مدیران مالی باشگاه‌ها از صورت‌های وضعیت خود و میزان درآمدهایشان مطلع شدند. البته اکنون نیز هر لحظه هر باشگاهی خواهان مسایل مالی خود باشد به راحتی آن را در اختیار مدیران باشگاه و یا نماینده قانونی آنها قرار خواهیم داد. 

خزانه‌دار سازمان لیگ خاطرنشان کرد: در حال حاضر فدراسیون فوتبال، هیات‌های فوتبال استان‌ها و هر باشگاهی از هر رده مسابقاتی و بخصوص لیگ برتر به این سازمان مراجعه می‌کند، صورت وضعیت مالی آن در اختیار نماینده قانونی باشگاه قرار می‌گیرد و توضیحات لازم در خصوص درآمدهای تبلیغات محیطی به ایشان ارایه می شود. مستندات قانونی در سازمان لیگ موجود بوده و معمولا در اختیار دستگاه های نظارتی قرار می‌گیرد.  با این حال بار دیگر به صراحت اعلام می‌کنم سازمان لیگ فوتبال ایران یکی از شفاف‌ترین ارگان‌های فعال در ورزش کشور است و  با هر گونه تخلف احتمالی نیز به دستور ریاست سازمان لیگ برخورد قاطع و قانونی می‌شود و در مورد مسایل مالی ایشان با هیچکس تعارفی ندارند. ما در سازمان لیگ همواره آماده پاسخگویی هستیم زیرا عملکرد شفافی داریم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha