۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۳:۴۷
کد خبرنگار: 5251
کد خبر: 84736075
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مخبر: دیگر هیچ کشوری از قدرت پوشالی صهیونیست‌ها واهمه ندارد

تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه حزب‌الله به تنهایی رژیم صهیونیستی را به ذلت کشانده است، خاطر نشان کرد: امروز هیچ کشوری از قدرت پوشالی اسرائیلی‌ها واهمه ندارد.

به گزارش حوزه دولت ایرنا، «محمد مخبر» معاون اول رئیس جمهور که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همراه با مردم روزه‌دار و استکبار ستیز تهران در راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس شرکت کرد، در جمع خبرنگاران، جهانی شدن روز قدس را از ابتکارات امام خمینی (ره) برشمرد و گفت: با جهانی شدن روز قدس مبارزان مظلوم فلسطینی پشتوانه بزرگی پیدا کردند.

وی افزود: چهل سال پیش قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی تبدیل به نماد قدرت شده بود و کل کشورهای عربی از پس آن بر نمی آمدند، ولی امروز به پشتوانه مبارزه مردم فلسطین و جهانی شدن روز قدس، ورق برگشته و حزب‌الله به تنهایی این رژیم را به ذلت کشانده است و امروز هیچ کشوری از قدرت پوشالی اسرائیلی ها واهمه ندارد.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: این ابتکار امام راحل بود که هم جهت مبارزه، هم محتوا و هم شکل مبارزه را کاملاً تغییر داد و آن را جهانی کرد و امروز قدس از اهمیت ویژه‌ای برای مردم برخوردار است.

مخبر در پاسخ به سؤالی درباره رمز و راز حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: اطمینان دارم مردم هر سال و در هر شرایطی با شور بیشتری در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند؛ چرا که آرمان قدس برای مردم بسیار مهم است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha