مازندران روی خط جشن قهرمانی نساجی

ساری – ایرنا – هواداران نساجی در شهرهای مختلف مازندران و بویژه قائمشهر با حضور در خیابان‌ها کسب نخستین جام قهرمانی برای فوتبال مازندران را جشن گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، قهرمانی نساجی در جام حذفی فوتبال کشور به عنوان بهترین نتیجه تاریخ فوتبال مازندران، فوتبال‌دوستان این استان را در شهرهای مختلف به خیابان‌ها کشاند. پس از برد نساجی مازندران مقابل آلومینیوم اراک در مسابقه نهایی جام حذفی فوتبال کشور، هواداران این تیم با در دست گرفتن پرچم‌های نساجی و به صدا در آوردن بوق خودروها برای سومین بار در سه هفته اخیر وارد خیابان‌های قائمشهر شدند و جشن بزرگ و مردمی هواداری را برگزار کردند.

قائمشهری‌ها علاوه بر راه‌انداختن کاروان‌های خودرویی در خیابان‌های مختلف شهر، در برخی نقاط شهر با ایجاد تجمع‌های هواداری و خواندن سرود ویژه هواداران نساجی، به جشن و پایکوبی برای موفقیت تیم‌شان پرداختند.

میدان طالقانی قائمشهر کانون تجمع هواداران قائمشهر است و خیابان‌های منتهی به این میدان نیز با ازدحام زیاد جمعیت به طور کامل پر شده است. هواداران نساجی حتی پیش از پایان مسابقه و پس از گل نساجی وارد خیابان‌های مرکزی شهر شدند و به سمت میدان طالقانی و محوطه مقابل ورزشگاه وطنی رفتند و جشن قهرمانی را پیش از سوت پایان مسابقه آغاز کردند.

قائمشهری‌ها چهار سال پیش نیز یک جشن بزرگ اردیبهشتی را با صعود نساجی به لیگ برتر تجربه کرده بودند و امشب نیز با قهرمانی نساجی یک بار دیگر در فاصله دو روز مانده تا چهارمین سالگرد صعود تیم‌شان به لیگ برتر جشنی سراسری را در شهر برگزار کردند.

نکته قابل توجه و برجسته این جشن بزرگ فوتبالی در قائمشهر، حضور خانوادگی هواداران در جشن و همچنین حضور هواداران از رده‌های سنی مختلف اعم از کودک، نوجوان، جوان، میانسال و حتی برخی سالمندان است.

هواداران نساجی در برخی نقاطی که مسابقه را از صفحه نمایش تماشا کرده بودند بلافاصله پس از پایان مسابقه جشن قهرمانی را آغاز کردند. هواداران با شعارهای مختلف هواداری مانند «نساجی زلزله، محبوب هر چی دله»، «نساجی آسیایی» و همچنین تشویق بازیکنان و اعضای کادر فنی و مالک باشگاه با تکرار کردن نام‌شان فضای شهر را به طور کامل ورزشگاهی کردند.

مازندران روی خط جشن قهرمانی نساجی

در سایر شهرهای استان نیز هواداران نساجی با راه انداختن کاروان‌های خودرویی کسب نخستین قهرمانی برای فوتبال مازندران را جشن گرفتند. در ساری هواداران نساجی بلافاصله پس از پایان مسابقه در خیابان‌های مرکزی شهر کاروان خودرویی به راه انداختند.

هواداران نساجی در بابلسر نیز پس از مسابقه به خیابان‌های شهر رفتند و قهرمانی نساجی را جشن گرفتند. تعداد زیادی از شهروندان بابلسر مسابقه فینال را از صفحه نمایش نصب شده در خیابان امام(ره) تماشا کردند و پس از مسابقه در همین خیابان به جشن و شادمانی پرداختند.

نساجی‌چی‌های آمل نیز با راه‌اندازی کاروان خودرویی در خیابان‌های این شهر قهرمانی نماینده مازندران را جشن گرفتند.

علاوه بر این جشن قهرمانی که به صورت مردمی در شهرهای مختلف بویژه قائمشهر برگزار شد، قرار است جشن اصلی قهرمانی نساجی طی روزهای آتی با حضور هواداران، بازیکنان و کادر فنی تیم، مدیران باشگاه و مسئولان استان و شهرستان برگزار شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha