۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع توانبخشی ایثارگران گلستان اختصاص یافت
مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثارگران گرگان

گرگان - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت: ۱۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات مصوب سفر دولت سیزدهم به این استان برای سرعت بخشیدن به تکمیل طرح ساختمان مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثارگران گرگان اختصاص یافت.

اسرافیل وزیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: پیمانکار مشغول نصب تاسیسات و رفع نواقص آن است و با جذب این اعتبار، تاسیسات مورد نیاز مجتمع توانبخشی ایثارگران خریداری و نصب می شود.

وی افزود: دولت در سفر استانی اسفندماه پارسال برای تکمیل ساختمان مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثارگران گلستان ۲۵ میلیارد ریال اعتبار مصوب کرده بود.

پیشتر مهدی خسروی معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان به ایرنا گفته بود: با اختصاص به موقع اعتبار، پیش بینی می شود که این طرح در خرداد سال ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد.

عملیات اجرایی ساخت ساختمان مرکز توانبخشی جانبازان و معلولان گلستان واقع در بلوار شهید صیاد شیرازی گرگان از سال ۱۳۸۵ آغاز شده و پس از گذشت ۱۱ سال ساختمان این مجتمع تکمیل شد.

 این مجتمع در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع و در سه طبقه با امکاناتی مانند استخر، کلاس های آموزشی، مرکز توانبخشی، سوئیت و سالن اجتماعات ساخته شده است.

استان گلستان بیش از ۱۳ هزار جانباز، هزار و ۱۷۸ آزاده و چهار هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی دارد که مجموع خانواده زیرپوشش آنان افزون بر ۸۰ هزار نفر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha