۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۱:۳۹
کد خبر: 84727987
T T
۵ نفر

برچسب‌ها

افطار طارمی و سانوسی در جریان بازی پورتو و اسپورتینگ

۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۱:۳۹
کد خبر: 84727987
افطار طارمی و سانوسی در جریان بازی پورتو و اسپورتینگ

تهران-ایرنا- مهاجم بوشهری تیم فوتبال پورتو در جریان بازی با اسپورتینگ افطار کرد.

به گزارش ایرنا،  مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در جریان بازی این تیم برابر اسپوتینگ در جام حذفی پرتغال و در دقیقه ۲۰ با اشاره به نیمکت و تدارکات تیم خود درخواست خوراکی برای افطار کرد که این تصاویر از چشم دوربین های خبری دور نماند.

حضور مهاجم ایرانی و زایدو سانوسی دو بازیکن روزه‌دار پورتو در این دیدار مورد توجه رسانه‌های پرتغال قرار گرفت. این دیدار در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال پرتغال برگزار شد که طی آن تیم فوتبال پورتو در ورزشگاه دراگو به مصاف اسپورتینگ لیسبون رفت که یاران مهدی طارمی موفق شدند در این دیدار به برتری برسند و به فینال این رقابت‌ها راه پیدا کنند.

دو تیم در شرایطی مقابل هم قرار گرفتند که پورتو در دیدار رفت با نتیجه دو بر یک به برتری رسیده بود و به همین خاطر اسپورتینگ به دنبال جبران نتیجه بازی رفت بود. از طرفی توهین سایت اسپورتینگ به مهدی طارمی موجب شد تا اژدهاها انگیزه زیادی برای برتری در این جدال داشته باشند.

با این حال پورتو موفق شد با تک گل ستاره تعویضی تونی مارتینز با در این دیدار به برتری برسد و در مجموع با برتری ۳ بر یک در دو بازی رفت و برگشت فینالیست جام حذفی شود.

فینال جام حذفی باشگاه‌های پرتغال روز پنجم اردیبهشت بین تیم‌های پورتو و براگا برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha