بازپخش سریال «نیاز» در شب‌های قدر/ «خوشنام» پنجم اردیبهشت برمی‌گردد

تهران- ایرنا- همزمان با شب‌های قدر، مجموعه تلویزیونی نیاز که به تهیه کنندگی ایرج محمدی در سال ۱۳۹۴ ساخته شده روی آنتن شبکه یک می رود.

به گزارش ایرنا از شبکه یک، نیاز سریالی به کارگردانی حسین سهیلی زاده است که در ایام شب های قدر از شبکه یک پخش خواهد شد. این مینی سریال درباره زوج جوانی به نام‌ پیمان و کمند است که خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده‌اند. در بازگشت به وطن، مادر پیمان برای اولین بار عروس خود را می‌بیند. این آشنایی واکنش‌هایی را در خانواده برمی‌انگیزد و داستانهای مختلفی را شکل می‌دهد. 
نیاز، ملودرامی اجتماعی است که دو موضوع را روایت می کند یکی ترویج فرهنگ یتیم نوازی در جامعه و دیگری چالش هایی است که بین انسان ها بوجود می آید. سریال نیاز می خواهد بگوید زمانی که مردم از فرهنگ اصیل خودشان یعنی باورهای دینی و مذهبی دور می شوند، دچار چه چالش های فردی و اجتماعی خواهند شد. 
بهاره افشار، شهرزاد کمال زاده، حدیث میرامینی، پوراندخت مهیمن، پندار اکبری، عمار تفتی، رز رضوی، سیروس میمنت،آرش تاج تهرانی و کیمیا ملاحی (بازیگر خردسال) از بازیگران این مجموعه تلویزیونی مناسبتی هستند. 
مینی سریال ۵  قسمتی نیاز، از چهارشنبه ۳۱  فروردین، بعد از خبر ۲۱ ، به جای سریال طنز خوشنام روی آنتن می رود و قسمت چهاردهم سریال خوشنام، دوشنبه ۵ اردیبهشت پخش خواهد شد.

نیاز در شش قسمت در سال ۱۳۹۴ برای شبکه سه تولید شد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha