۴۱ مورد ساخت وساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی ملارد تخریب شد

ملارد - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد، از تخریب ۴۱ مورد ساخت وساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی ۲ روستای این شهرستان خبرداد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از جهاد کشاورزی استان تهران، مهدی صالحی گفت: در راستای حفظ و حراست از زمین‌های زراعی و باغی شهرستان ملارد، طبق دستور دادستان شهرستان، در نیمه دوم فروردین، جهاد کشاورزی شهرستان به همراه نیروی انتظامی و عوامل شهرداری ملارد، اقدام به اعمال تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات، ۲۳ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در روستای یوسف آباد و ۱۸ مورد در روستای لم آباد شامل دیوارکشی، تفکیک غیرمجاز، استخر و آلاچیق تخریب شد.

صالحی افزود: نبود تناسب سطح اراضی شهرستان و میزان تخلفات تغییر کاربری با نیرو و امکانات موجود شهرستان موجب شده تا علیرغم تلاش بسیار کارشناسان امور اراضی و همکاری شهرداریها و بخشداریها همچنان افراد متخلف و سودجو به تغییر کاربری و ساخت و ساز غیرمجاز اقدام کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد، با بیان اینکه تیم های گشتی جهاد کشاورزی به صورت شبانه روزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند، از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در زمین های کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.

شهرستان ملارد در۵۰ کیلومتری غرب استان تهران واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha