اقتدار ارتشیان از جنوب شرق کشور به نمایش درآمد

کرمان - ایرنا - همزمان با سراسر کشور در روز ارتش جمهوری اسلامی، جان برکفان این نیرو صبح دوشنبه در مراسم رژه و گرامیداشت این مناسبت در شهر کرمان گوشه هایی از اقتدار و عظمت ارتشیان مستقر در جنوب شرق کشور را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این مراسم با حضور فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در کرمان، استاندار و دیگر مسئولان لشکری و کشوری واقع در بلوار ۲۲ بهمن شهر کرمان آیین های ویژه گرامیداشت روز ارتش اجرا شد.

چتربازارن دلاور ارتش جمهوری اسلامی ذیل قرارگاه منطقه ای جنوب شرق نیروی زمینی ارتش در این آیین به انجام حرکات نمایشی پرداختند و واحدهای نمونه موتوری ارتش نیز از مقابل جایگاه و کلام الله مجید رژه رفتند.

امیر سرتیپ امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نیروی زمین ارتش جمهوری اسلامی در این مراسم گفت: ارتش افتخار دارد که پس از گذشت ۳۴ سال از دفاع مقدس تهدید دشمنانی که چشم دیدن امنیت ایران ندارند را در مرزها رصد می کند و در بالاترین حد آمادگی قرار دارد.

وی افزود:  اگر می‌بینید کسی چشم طمع به منافع امنیتی ما و قدرت ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارد، فقط به خاطر این قدرت بازدارندگی و اقتدار روزافزون نیروهای مسلح است.

امیر غلامعلیان تصریح کرد: از این تریبون به همه کسانی که چشم طمع به منافع امنیتی نظام دارند این پیام را اعلام می کنیم که اگر کوچکترین تهدیدی به مرزهای ما داشته باشند، ارتش و سایر نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی مانند پتک بر سر آنان فرود می آید و جرأت نفس کشیدن را به آنان نخواهیم داد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نیروی زمین ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به حضور و نقش محوری ارتش در  جنگ هشت ساله گفت: پس از پایان جنگ و در دوران بازسازی کشور در همه بحران های طبیعی می بینید که ارتش با صلابت در کنار مردم است و به عنوان بازویی قدرتمند در کنار سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه قهرمان و نیروی انتظامی همیشه در صحنه، نقش آفرینی می کند و این نقش آفرینی را ادامه می دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha