۲۵ فروردین ۱۴۰۱،‏ ۰:۵۹
کد خبرنگار: 2044
کد خبر: 84715765
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

آتش‌سوزی یک کارخانه در قم اطفا شد
حمید کریمی، سخنگوی آتش نشانی قم

قم ـ ایرنا ـ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: یک کارخانه تولیدی کفش در جاده قدیم کاشان دچار آتش‌سوزی شد که حریق با تلاش آتش‌نشانان اطفا شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط‌عمومی شهرداری قم، حمید کریمی بامداد پنجشنبه در گفت‌وگویی، با بیان اینکه در حال حاضر این آتش سوزی مهار شده است، افزود: دو سوله این کارخانه طعمه حریق شده و خسارت زیادی دیده است. 

وی اظهار داشت: ساعت ۲۳ و ۱۱ دقیقه شب گذشته، وقوع آتش سوزی گسترده در کارخانه ای واقع در جاده قدیم قم ـ کاشان به مرکز فرماندهی آتش‌نشانی گزارش شد. 

وی با بیان اینکه کارخانه کفش آرمان در بلوار خلیج فارس در این حادثه دچار حریق شده بود، افزود: بلافاصله هفت دستگاه ماشین آلات سنگین آتش‌نشانی و آبرسان شهرداری به محل حادثه اعزام شدند.

کریمی ادامه داد: با وجود بُعد مسافت، نخستین خودروی آتش نشانی کم‌تر از ۷ دقیقه به محل رسید و پس از درخواست خودروهای بیشتر، ماشین‌آلات سنگین آتش‌نشانی به محل اعزام شدند. 

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه این حادثه مجروح و مصدوم نداشته است، گفت: مواد اولیه، چسب و قسمت هایی از دستگاه های این کارخانه، کامل طعمه حریق شده است.

وی با اشاره به تخریب و ریزش سقف یکی از سوله های این کارخانه عنوان کرد: خوشبختانه با تلاش عوامل آتش نشانی این حریق اطفا شده است و آتش‌نشانان لکه‌برداری محل حادثه را انجام داده‌اند.

آتش‌سوزی یک کارخانه در قم اطفا شد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha