کلاهبردار ۲۴ میلیارد ریالی خودرو در هرمزگان دستگیر شد

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای که از طریق فروش متقلبانه خودرو، بیش از۲۴ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری چهارشنبه شب با اعلام این خبر به رسانه ها اظهار داشت: در پی مراجعه و اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنها در پوشش خرید خودرو ،پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبردای پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس هرمزگان با تشکیل تیمی مجرب تحقیقات اولیه را در خصوص موضوع آغاز که در بررسی های دقیق صورت گرفته مشخص شد متهم با ترفند و روش های متقلبانه و سوء استفاده از بنگاه معاملاتی خودرو با وعده تحویل خودرو ایرانی و خارجی در کمتر از یک ماه، ۲۴ میلیارد ریال از مال باختگان کلاهبرداری کرده است.

سردار جعفری بیان داشت: سرانجام با تلاش های صورت گرفته مخفیگاه متهم در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات ضربتی دستگیر و جهت انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با هدف پیشگیری از وقوع جرایم مشابه در استان به عموم شهروندان و مردم توصیه کرد در انجام معاملات و خرید خودرو، منزل و دیگر معاملات هرگز به افراد ناشناس و غیر مطمئن اعتماد نکرده و تا قبل از حصول اطمینان از صحت معامله از پرداخت وجه جدا خودداری و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک در اسرع وقت از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha