۲۴ فروردین ۱۴۰۱، ۱۲:۴۲
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84715031
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۶ ایلامی در مراکز درمانی بستری شدند

۲۴ فروردین ۱۴۰۱، ۱۲:۴۲
کد خبر: 84715031
۱۶ ایلامی در مراکز درمانی بستری شدند

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۱۶ ایلامی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی ایلام بستری شدند و مجموع بستری های استان هم اکنون ۲۶ نفر است.

دکتر جاسم محمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۹ ابتلای جدید کرونا ۲۴ ساعت گذشته در استان شناسایی شد و مجموع مبتلایان هم اکنون به ۷۹ هزار و ۲۴۵ نفر افزایش یافته است.

وی افزود: از بستری های جدید سه نفر مربوط به ایلام، سه نفر آبدانان، یک نفر ایوان، یک نفر بدره، ۲ نفر چرداول و ۶ نفر نیز مربوط به دهلران است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: طی شبانه روز گذشته مورد فوتی ناشی از کرونا ثبت نشده و مجموع فوتی های استان تا این لحظه یک هزار و ۲۴۴ نفر است.

دکتر محمدی با بیان اینکه مجموع بهبودیافتگان کرونا در ایلام نیز ۷۷ هزار و ۲۶۷ نفر است، گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون شهرستان ایلام ۳۰ هزار و ۸۲۵ بیشترین و چوار با ۸۸۹ نفر کمترین میزان ابتلا به کرونا را داشته اند.

وی ادامه داد: شهرستان های آبدانان، بدره، سیروان و هلیلان در وضعیت نارنجی و شهرستان های دره شهر، دهلران، ایلام، مهران، ملکشاهی، چرداول، ایوان و چوار در وضعیت زرد قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha