۲۱۰میلیارد ریال اعتبار مصوب سفر دولت به بیمارستان گالیکش تخصیص یافت

گنبدکاووس- ایرنا- نماینده مردم شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال از هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب سفر ۱۳ اسفند سال گذشته دولت به گلستان برای تکمیل بیمارستان ۹۱ تختخوابی درحال ساخت گالیکش تخصیص یافت.

رضا آریانپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اختصاص بودجه برای تکمیل بیمارستان ۹۱ تخت‌خوابی گالیکش به‌عنوان یکی از مطالبات مردم این شهرستان ۶۵ هزار نفری از رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت در سفر به گلستان بود که خوشبختانه در مصوبات سفر مبلغ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای آن پیش بینی شد.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده مرحله نخست اعتبار مصوب برای تکمیل بیمارستان درحال ساخت گالیکش روز گذشته مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال توسط سازمان برنامه و بودجه کشور به حساب شرکت مادر تخصصی ساخت بیمارستان‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واریز شد.

آریانپور اضافه کرد: طی روزهای آینده این مبلغ در اختیار مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گلستان و پیمانکار پروژه جهت ادامه کار ساخت بیمارستان ۹۱ تخت‌خوابی گالیکش قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم چهار شهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: عملیات ساخت بیمارستان ۹۱ تختخوابی گالیکش از سال ۹۷ آغاز شد و تا کنون فقط ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی ابراز امیدواری کرد با تخصیص کامل اعتبارات پیش بینی شده برای تکمیل بیمارستان گالیکش در سفر رییس جمهور، این پروژه موردنیاز مردم منطقه در اسرع وقت تکمیل و به بهره برداری برسد.

شهرستان گالیکش حدود ۶۵ هزار نفر جمعیت دارد که در ۲ نقطه شهری و حدود ۷۰ پارچه آبادی سکونت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha