امضای نخستین تفاهمنامه بین‌المللی صنعت نمایشگاهی بین ایران و روسیه

تهران- ایرنا- نخستین و مهمترین گام بین‌المللی صنعت نمایشگاهی در دوره جدید با حضور مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین‌المللی ج.ا.ا در روسیه و امضای تفاهمنامه با مجموعه نمایشگاه‌های بین‌المللی اکسپوسنتر مسکو، برداشته شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران؛ همزمان با سفر «هومن رازدار»، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی کشورمان به روسیه و در دیدار با مدیرعامل مجموعه نمایشگاه‌های بین‌المللی اکسپوسنتر مسکو، نخستین تفاهمنامه در حوزه صنعت نمایشگاهی بین ایران و روسیه به امضا رسید تا هر دو کشور بتوانند توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی یکدیگر را بهتر معرفی کنند.

در این دیدار و پس از عقد تفاهمنامه همکاری، «الکسی ویالکین» مدیرعامل اکسپوسنتر مسکو گفت: براساس این تفاهم‌نامه، از این به بعد شاهد حضور پررنگ شرکت‌های ایرانی در مجموعه اکسپوسنتر روسیه خواهیم بود.

وی با اشاره به دیگر بندهای این تفاهم‌نامه افزود: همچنین در زمینه سرمایه‌گذاری مشترک و عرضه محصولات دانش‌بنیان و نوآورانه، توافقات خوبی به دست آمد.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران نیز این تفاهمنامه را نخستین و مهمترین تفاهم‌نامه بین شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و مجموعه اکسپوسنتر مسکو خواند و تاکید کرد: اکسپوسنتر مسکو و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، مهم‌ترین متولیان نمایشگاهی منطقه هستند.

رازدار با اشاره به نقش و اهمیت مجموعه‌های نمایشگاهی دو کشور در معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متقابل افزود: تبادل و تهاتر فضای نمایشگاهی و همکاری‌های منسجم، مهم‌ترین موضوعات تفاهم شده است که به زودی اجرایی خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha