۱۷ فروردین ۱۴۰۱، ۱۰:۱۳
کد خبر: 84706321
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرهایی از کشتی و وزنه‌برداری کرمانشاه

۱۷ فروردین ۱۴۰۱، ۱۰:۱۳
کد خبر: 84706321
خبرهایی از کشتی و وزنه‌برداری کرمانشاه

کرمانشاه - ایرنا - دعوت پنج ورزشکار و یک مربی کرمانشاهی به اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و وزنه‌برداری بزرگسالان ایران عنوان مهمترین خبرهای ورزشی کرمانشاه در روز هفدهم فروردین ۱۴۰۱ است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، سومین اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در حالی از هجدهم فروردین آغاز می‌شود که سه کشتی گیر و یک مربی کرمانشاهی نیز در آن حضور دارند.

خیرالله قهرمانی در وزن ۷۰ کیلوگرم، بهمن تیموری در وزن ۷۹ کیلوگرم و یدالله محبی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به عنوان ورزشکار و احسان امینی به عنوان مربی نمایندگان جامعه کشتی کرمانشاه در تیم ملی کشتی هستند.

این مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد ایران تا ۲۸ فروردین با حضور ۲۷ ورزشکار در محل خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده تهران برگزار می‌شود.

تیم ملی کشتی کشورمان خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که روزهای سوم و چهارم اردیبهشت ماه در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود، آماده می‌کند.

دعوت ۲ ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی وزنه برداری

سرمربی تیم ملی اسامی ۲۲ وزنه بردار را جهت حضور در نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی و انتخابی اعزام به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی اعلام کرد که در میان آن ها نام ۲ ورزشکار کرمانشاهی نیز به چشم می خورد.

حافظ قشقایی و کیانوش رستمی وزنه برداران کرمانشاهی دعوت شده به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان ایران هستند که باید از ۹ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد تمرینات خود را در کمپ تمرینی وزنه برداری ایران واقع در ورزشگاه آزادی دنبال کنند.

طبق اعلام فدراسیون حضور در اردو برای تمامی مدعوین الزامی است و چنانچه هر یک از وزنه برداران از حضور در آن خودداری کند، به منزله انصراف از همراهی تیم ملی در مسابقات آتی تلقی می شود.

بنابر اعلام سرمربی تیم ملی وزنه برداری، نفرات اصلی جهت اعزام به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی، بعد از رکوردگیری در روز هفتم خردادماه،  مشخص خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha