درآمد ۳۵ هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران در سال گذشته

تهران - ایرنا - نائب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه در سال گذشته حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان درآمد شهرداری تهران بوده است گفت: در ۶ ماهه دوم سال گذشته ۲۲ هزار میلیارد تومان درآمد داشتیم.

به گزارش ایرنا پرویز سروری روز یکشنبه پس از جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر، اظهار داشت: روند رو به رشد درآمد شهرداری تهران نشان می‌دهد که مردم تهران به مدیریت شهری و مشاوره‌ای شهر اعتماد پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: به رغم نظر شخصیت های معتبری که سال‌ها در مدیریت شهری کار کردند و روندی که نشان می‌داد ما بیشتر از ۳۰ هزار میلیارد درآمد محقق نمی‌کنیم اما تا کنون حدود ۳۵ هزار میلیارد درآمد محقق کردیم.

سروری تاکید کرد: صرفاً در ۶ ماهه دوم سال گذشته ۲۲ هزار میلیارد تومان درآمد داشتیم در حالی که در شش ماه اول سال فقط ۱۳ هزار میلیارد درآمد داشتیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: این ارقام نشان می‌دهد با اقداماتی که شورای شهر در  زمینه بازکردن‌ قفل‌های شهر و ایجاد نشاط انجام شده، در سال جاری هیچ مشکلی در تامین بودجه مورد نیاز نداریم.

چمران به زودی به بخش عمومی بیمارستان منتقل می شود
سروری در پاسخ به سوالی درباره وضعیت سلامتی مهدی چمران رئیس شورای شهر گفت: حال مهدی چمران رو به بهبودی است و کسالت وی ناشی از کرونا بوده است.

وی با بیان اینکه مهدی چمران بهتر شده و به زودی به بخش عمومی بیمارستان منتقل می شود، افزود: حضور یک ساعت چمران در شورای شهر نیز ارزشمند است و اعضای شورای شهر از حضور، رهنمودها، تخصص و تجربه شان بهره مند می شوند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: اعضای شورای شهر خود را شاگرد مهدی چمران می‌دانند و اصرار دارند از ظرفیت او حداکثر استفاده شود.

سروری در پاسخ به این پرسش که آیا شایعه کناره‌گیری مهدی چمران از شورای شهر به دلیل بیماری و کهولت سن، صحت دارد یا نه، گفت: چنین بحثی مطرح نشده است.

وی افزود: اعضای شورا اصرار دارند از حضور مهدی چمران در شورای شهر به شرط اینکه سلامتی وی تضمین شود، بهره‌مند شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha