بخشی از مطالبات ایثارگران در سال جاری پرداخت می شود

تهران - ایرنا - رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: رشد قابل توجه بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران نشان از اهتمام دولت و مجلس به رفع مشکلات ایثارگران عزیز است و بخشی از مطالبات ایثارگران عزیز برای نخستین بار در سال جاری پرداخت خواهد شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از «ایثار»، احمد امیرآبادی فراهانی درمورد برخی ادعاهای مطرح شده در فضای مجازی گفت: در روزهای پایانی سال به اتفاق رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نشستی با مسئولان یکی از دستگاه‌های نظارتی برگزار شد که جمع‌بندی آن جلسه بسیار مثبت و راهگشا بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران در ۶ ماه گذشته بررسی شد و در مجموع روند و اقدامات مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران مثبت ارزیابی شد.

وی در مورد نکات مطرح شده در این نشست افزود: تغییر هر چه سریعتر مدیران ناکارآمد در بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین اهتمام بیشتر مدیران بنیاد در رسیدگی و دلجویی بیشتر از جامعه معزز ایثارگری از مطالبی بود که مورد تأکید قرار گرفت.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگاه مثبت به طرح تحولی دکتر قاضی‌زاده هاشمی تا سال ۱۴۰۲ گفت: نگاه‌ها به این طرح تحولی بسیار مثبت است و این طرح با حمایت تمامی ارکان کشور، می‌تواند تحولی جدی در خدمات رسانی به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد کند.

وی همچنین با رد شایعات منتشر شده در فضای مجازی در خصوص ضعف در اقدامات مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران و پیشنهاد جابجایی رئیس بنیاد تأکید کرد: نگاه‌ها به طرح تحولی دکتر قاضی‌زاده هاشمی بسیار مثبت است و اقدامات مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست با مسئولان نهاد نظارتی مثبت ارزیابی شده است.

امیرآبادی فراهانی گفت: این شایعات را در راستای حفظ وضعیت موجود در تأمین منافع عده‌ای خاص می‌دانم و گذر زمان پوچ بودن و بی‌اساس بودن آنها را اثبات خواهد کرد.

امید غیاثوند

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha